Αναζήτηση

Review Detail

7.7 14 10 0.5
Μαρίνα, εργατική και τίμια, αλλά της λείπει εμπειρία..
Overall rating

7.5
2η φορα στην "καριερα" μου που επισκεπτομαι μασατζιδικο, οπου πηγα μαζι με το φιλο μου το Ν.Σμυρνη φυσικα, μιας και απο μασαζ δεν ξερω που παν τα 4 και δεν εχω καν ιδεα κατα που πεφτουν.. Οσο εκεινος γαμαγε, τα κοριτσια μου βαλαν ουισκακι και καθομασταν στο σαλονι και πιασαμε την παρλα.. Εβαλα στο ματι τη Μαρινα και τελικα περασα μαζι της.

Η Μαρινα ειναι Αλβανιδα, 21 ετων, μελαχρινη με συμπαθητικο προσωπο, μετριου αναστηματος με 2,5αρι στηθος και σωμα κανονικων κιλων με τα απαραιτητα πιασηματα.. Δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο εμφανισιακα, απλα ειναι το κοριτσι της διπλανης πορτας που σε καυλωνει και θες να "βιασεις" .. Ειναι πολυ λιγο καιρο στη χωρα μας και δεν ξερει ΚΑΘΟΛΟΥ ελληνικα ουτε αγγλικα, οποτε η συνεννοηση γινεται με δυσκολια στη νοηματικη..

Επελεξα το προγραμμα μια ωρας και περασα στο δωματιο.. Μπηκα για ντουζ και μετα απο κανα 2 λεπτο μπηκε και εκεινη στο δωματιο και την προσκαλεσα να μου κανει παρεα .. Ξεκινησαμε τα προκαταρκτηκα στη ντουζιερα με καυτο νερο να τριβομαστε και να γλωσσοφιλιαζομαστε και φυσικα οι καυλες βαρεσαν κοκκινο αμεσως..

Σκουπιστηκαμε, απλωσα την πετσετα στον καναπε και την εβαλα να γονατισει και να που παρει πιπα.. Η πιπα της ηταν ακαποτη αλλα δυστυχως κατω του μετριου.. δεν ειχε καλη τεχνικη και χρειαζοταν αρκετη καθοδηγηση αλλα και παλι το αποτελεσμα δεν με ικανοποιησε αρκετα.. η κατασταση σωθηκε καπως απο την περιποιηση που μου εκανε στα παπαρια μου με τη γλωσσα της..

Την εβαλα μετα αυτη να κατσει στον καναπε και αρχισα να γλυφω την υγρη μουναρα της με τα μεγαλα μουνοχειλα και εκεινη αρχισε να αναστεναζει εντονα, με επιανε απ τα μαλλια και τετοια και εδειχνε να το ζει.. κατευθειαν την εβαλα για 69 οπου η πιπα της μπορει να μην ηταν καλη απο αποψη τεχνικης αλλα τουλαχιστον τωρα εγλυφε πιο εντονα και παθιασμενα..

Περασμα προσφυλακτικου και περασαμε στο κυριως πιατο.. Το μουνι της ηταν πολυ υγρο και ειχε πολυ καλη αισθηση.. Παθιασμενα γλωσσοφιλα καθολη τη διαρκεια και γενικα πολυ gfe κλιμα..

Σηκωθηκαμε απ τον καναπε και πηγαμε στο μασαζοκρεβατο αλλα μιας και δεν ειμαι μαθημενος σαυτα δεν βολευομουνα οπως θα θελα και συνεχησαμε στα ορθια και παλι στον καναπε σε διαφορες στασεις οπου ανταποκριθηκε πολυ καλα σε ολες και τελικα ηρθε το τελος..

Συντομο ντουζακι παλι, και ξαπλωσα στο μασαζοκρεβατο να με τριψει λιγο.. Στο μασαζ αν και δεν εχω εμπειρια απο αλλες, αλλα δεν το ειχε ιδιαιτερα.. Το απολαμβανα δεν μπορω να πω, αλλα σε καμια περιπτωση δεν ηταν "επαγγελματικο" ..

Καυλωσα παλι, την εβαλα να μου παρει λιγο πιπα, περασμα καποτας και συνεχησαμε για 2ο γυρο οπου παλι τη "βασανισα" σε ολες τις στασεις σε καθε μερια του δωματιου οπου ξαναεχυσα λιγο πριν τελειωσει ο χρονος μας..

Στα αρνητικα η μετρια πιπα της. το μετριο μασαζ και το προβλημα στην επικοινωνια.. Αλλα ολα αυτα ειναι λογω απειριας.. Πιστευω με τον καιρο και με καθοδηγηση θα στρωσει και θα βελτιωθει..
Στα θετικα το πολυ gfe κλιμα, η πολυ καλη συμμετοχη της και η ανεση χρονου.. Επισης ξερει να στηνεται, γαμιεται δυνατα και παθιασμενα, ειναι πολυ ευγενικη, τιμια, εργατικη και δεκτικη σε υποδειξεις..

Αυτο που μου αρεσει στα μασαζ ειναι οτι γνωριζεις εκ των προτερων ακριβως ποσο χρονο εχεις, σε αντιθεση με τα μπουρδελα και τα στουντιο που εξαρταται απ την τσατσα και την πουτανα..
Σε γενικες γραμμες περασα πολυ καλα.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Κοπέλες διαθέσιμες
6
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Ναι
Ημερομηνία
January 09, 2014
Κόστος €
80