Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 4 10 0.5
Studio 11 January, 2021 14885
Χρύσα – Ότι λάμπει δεν είναι χρυσός…..
Γενική βαθμολογία
 
6.6


Μια κοπέλα που είχα δει κάποιες φορές στις τελευταίες τσάρκες μου, και αν και δεν ανταποκρίνεται απόλυτα στα εμφανισιακά μου standards κάτι με παρακινούσε για την στενότερη γνωριμία. Ψηλή, αδύνατη, φυσικό στήθος, σώμα με αρμόνικες αναλογίες, ίσια καστανόξανθα μακριά μαλλιά με αφέλειες. Τηλεφωνική επιβεβαίωση ότι εργάζεται στο ίδρυμα, και παρότι δεν ήμουν και ιδιαίτερα «φτιαγμένος» κατάφθασα στο εξαιρετικο Λ.Α.373 ή αλλιώς Queen girls.

Ένα πολυτελέστατο studio, με μεγάλο σαλόνι στο ισόγειο και τα δωμάτια στον πρώτο όροφο του διώροφου που στεγάζεται. Το δωμάτιο μεγάλο, ευρύχωρο, ψευδοροφές, διακριτικός φωτισμός, όχι μια απλή ντουζιέρα, αλλά εδικός χτιστός χώρος απομονωμένος από το υπόλοιπο δωμάτιο, σφραγισμένη πετσέτα και παντόφλες.

Σκουπιζόμουν ακόμα, όταν μπήκε η Χρυσα. Έβγαλε τα εσώρουχα της, και με περίμενε στο κρεβάτι μέχρι να τελειώσω. Με θυμήθηκε από μια επίσκεψη σου ένα πάρτυ του studio την ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου. Μιλούσαμε περί ανεμών και υδάτων και παράλληλα έπαιζε με τον «μικρό Cheyenne» στον οποίο, ενώ ακόμα «κοιμόταν» πέρασε το προφυλακτικό. Χωρίς καθόλου προκαταρκτικά, ξεκίνησε ένα πολύ μέτριο και μονότονο στοματικό , με το χαρακτηριστικό ανεβοκατέβασμα του κεφαλιού της μόνο, δίχως καμία άλλη παραλλαγή. Για ενασχόληση της γύρω περιοχής ούτε λόγος.

Δεν μου «γέννησε» καμία επιθυμία να ασχοληθώ μαζί της, κάτι που κάνω στην πλειοψηφία των επισκέψεων μου, και έτσι αφού είχαμε μια σχετική ανόρθωση (σε καμία περίπτωση στο 100%) ανέβηκε επάνω μου σε στάση reverse cow girl και άρχισε τις κινήσεις, με κάποια αναληθοφανή βογγητά. Συνέχεια στα τέσσερα, και μετά ιεραποστολικό. Η συμμετοχή της ανύπαρκτη, με την έκφραση της και ο πλέον άπειρος θα καταλάβαινε ότι κάνει αγκαρία και έτσι η στύση μου έπαιρνε σταδιακά την κατιούσα.

Της ζήτησα να τελειώσουμε «χειρονακτικά» , προτρέποντας την να με φιλάει στον στήθος και το λαιμό, αφού είναι κάτι που με ερεθίζει, μήπως και σώσουμε την παρτίδα. Το έκανε για λίγα λεπτά,, σύντομα εγκατέλειψε την προσπάθεια σταμάτησε, η χειροτεχνική της άτεχνη. Την σταμάτησα για να μην το κουράζουμε και πολύ, λέγοντας της : «Δεν πειράζει, δεν φταις εσύ, είμαι κουρασμένος, άλλη φορά».
Δεν έδειξε να ενοχλείται, δεν έκανε κάποια προσπάθεια να με «μεταπείσει» για να το παλέψει και αποχώρησε γυνή, μαζεύοντας απλά τα εσώρουχα της.

Όλες οι συγκυρίες σήμερα συνέβαλαν έτσι ώστε να έχω μια συνεδρία κάτω του μέσου όρου. Από την μια εγώ ήμουν «χορτάτος» λογω των αρκετών τελευταίων καταθέσεων, να μην είμαι στην καλύτερη μου φόρμα και διάθεση, κάπου να «βίασα» την κατάθεση και έχω μερίδιο ευθύνης γιαυτό, και από την άλλη η απόδοση της Χρυσας να μην είναι αυτή που έπρεπε, η διάθεση της υποτυπώδης, η χημεία και η μεταξύ μας οικειότητα μηδενική, δεν θέλει και πολύ. Σήμερα το ένστικτο μου με «πρόδωσε». Συμβαίνουν αυτά…

Αυτά για την εμπειρία μου με την Χρύσα, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Χρύσα
Κοπέλες διαθέσιμες
Αλίσια
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
March 10, 2013
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Θα την ξανάβλεπες?
Σε καμία περίπτωση!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού