Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 4 10 0.5
Studio 11 January, 2021 14410
Ναταλί, μια μέτρια συνεύρεση.
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Κάτι η μίνι τσάρκα νωρίς το βράδυ, παρέα με τρεις εκλεκτούς φίλους.Κάτι η επίσκεψη μετά στο Athens Queens στο Χαϊδάρι μετά, οι καύλες μου είχαν χτυπήσει κόκκινο.Οπότε κατά την επιστροφή μου σταμάτησα στο συγκεκριμένο στούντιο, όπου απ' το απόγευμα είχα τσεκάρει, ότι δούλευαν τρεις κοπέλες, οι οποίες μου άρεσαν εμφανισιακά στις φωτογραφίες τους.Είπα μέσα μου, "δε μπορεί, κάποια απ' τις τρεις θα μου αρέσει, για να μπορέσω, να ανακουφιστώ".Το στούντιο 373 είναι μια διόροφη μονοκατοικία.Στο ισόγειο βρίσκεται ο χώρος υποδοχής, όμορφα διακοσμημένος, με ένα μεγάλο μπαρ στη μία πλευρά.Και τρία μικρά σαλονάκια στην άλλη, με άνετους μικρούς καναπέδες, με χωρίσματα ανάμεσά τους, ώστε αν υπάρχουν περισσότεροι πελάτες, να μην είναι μαζί.Κι ο πάνω όροφος περιλαμβάνει τέσσερα δωμάτια.
Όπως είπα πριν οι κοπέλες της βάρδυας ήταν τρεις, Η Ναταλί, η Εύη κι η Σάσα.Κι όταν τις είδα, εμφανίστηκαν γυμνόστηθες στο σαλόνι, πίνοντας την πορτοκαλάδα, που μου πρόσφερε η υπηρεσία, μου άρεσαν όλες, αφού είναι κι οι τρεις κούκλες.Κάπως λιγότερο η Σάσα, λόγω του μεγέθους του στήθους της, μετά την προσθετική (τί να κάνουμε;γούστα είναι αυτά).Κι επειδή είχα καιρό να συναντήσω κοπέλα, που να έχει μεγάλο φυσικό στήθος, προτίμησα την Ναταλί.Μια νεαρή κοπέλα απ' τη Ρωσία.Με μακρυά ξανθά μαλλιά, ωραία μάτια, γλυκό πρόσωπο, φυσικό 3άρι, γεμάτο στήθος, σφιχτό κώλο κι όμορφα πόδια.Πλήρωσα το αντίτιμο για το αγαπημένο μου 69 κι η ευγενική υπηρεσία με συνόδεψε ως το δωμάτιο.Το οποίο είναι μεν ευρύχωρο, με τη ντουζιέρα και την τουαλέτα σε ξεχωριστό χώρο, αλλά το κρεβάτι και κυρίως το στρώμα του χρειάζεται αλλαγή.Χαλάει την εικόνα και την εντύπωση που έχεις απ' το σαλόνι.
Έκανα ντουζ για να φρεσκαριστώ και σε λίγο μπήκε η Ναταλί, με το χαμόγελο στα χείλη.Είπαμε τα τυπικά για να σπάσει ο πάγος κι αφού έβγαλε το εσώρουχό της, ξάπλωσε δίπλα μου.Από τη στάση του κορμιού της και το βλέμμα της, κατάλαβα ότι θα έπρεπε, να αναλλάβω την πρωτοβουλία.Ξεκίνησα με φιλιά στο λαιμό, πίσω απ' τα αυτιά, στο στέρνο της, προχώρησα στις βυζάρες της, γλείφοντας τις μεγάλες θηλές και τις ρόγες της.Κάτι όμως δε μου άρεσε.Οι κινήσεις κι οι αντιδράσεις της τελείως μηχανικές, κρύες, νωχελικές.Σκέφτηκα, ότι ίσως ήταν η εντύπωσή μου κι ότι αν κατέβαινα ανάμεσα στα πόδια της, το σκηνικό να άλλαζε.Έτσι έκανα.Κι αφού πέρασα με τη γλώσσα μου το εσωτερικό των μηρών και τις γάμπες της, βούτηξα ανάμεσα στα πόδια της.Το μουνάκι της, μικρό σε μέγεθος και με μικρά μουνόχειλα, ήταν περιποιημένο και πεντακάθαρο.Αλλά, παρόλες τις περιποιήσεις μου και την ενασχόλησή μου με την κλειτορίδα της, η Ναταλί συνέχισε να κινείται σε ρηχά νερά.Με σταμάτησε κι αφού μου πέρασε το προφυλακτικό ξεκίνησε την πίπα της.Μέτρια η τεχνική της, μονότονη, χρησιμοποιούσε και τα χέρια της, κάτι το οποίο σταμάτησε μετά από υπόδειξή μου, κατάφερε πάντως να με ερεθίσει.Στο σεξ ξεκινήσαμε ιεροποστολικά, για να μπορώ να χουφτώνω και να γλείφω τις βυζάρες της, με την Ναταλί να μου δίνει την εντύπωση του "χύσε να τελειώνουμε".Το κορυφαίο ήταν, ότι όταν της ζήτησα να αλλάξουμε στάση και να έρθει από πάνω μου, μου είπε, "μωρό μου, πρέπει να τελειώσεις" κι ας είχαν περάσει περίπου 15 λεπτά.Για να μην πάει άκλαυτο το 70άρι, επιτάχυνα το ρυθμό μου, χούφτωσα τις βυζάρες, τις έγλειφα έντονα εναλλάξ κι έτσι μας βρήκε το τέλος.Σηκώθηκε, πήρε το εσώρουχό της, μου είπε "μωρό μου σε περιμένω ξανά", αποχώρησε απ' το δωμάτιο κι η σεμνή τελετή έλαβε τέλος.Το μόνο θετικό, ότι τουλάχιστον έχυσα.Κάτι ήταν κι αυτό.
Έκανα το ντουζάκι μου κι αποχώρησα κι εγώ βιαστικά.Πιστεύω, ότι δύσκολα θα επισκεφτώ κάποια κοπέλα σε αυτή την αλυσίδα.Κι αυτό λόγω της πολιτικής τους και της τακτικής τους, να ξεμπερδεύουμε γρήγορα με τον πελάτη, για να πάμε στον επόμενο.Θέλω να πιστεύω, ότι δεν είναι υπεύθυνες γι' αυτό, ούτε οι υπηρεσίες και πολύ περισσότερο ούτε οι κοπέλες.Κι επειδή, σύμπτωση επαναλλαμβανόμενη παύει να είναι σύμπτωση (η υπηρεσία στο Μελαντίας όταν είχα περάσει με την Μαρίνα ανέβαζε τη μουσική) καλό θα ήταν, να αλλάξετε τακτική και να αφήσετε τις κοπέλες πιο ελεύθερες, να κάνουν τη δουλειά τους, χωρίς να τις πιέζετε στο ζήτημα του χρόνου.Γιατί την πρώτη φορά που θα συμβεί, ίσως να τη δικαιολογήσουμε.Τη δεύτερη ίσως να την καταπιούμε, αλλά σίγουρα δε θα υπάρξη τρίτη και μετά θα παραπονιέστε, ότι δεν έχει κίνηση.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Κοπέλες διαθέσιμες
Εύη, Σάσα
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
May 11, 2016
Τιμή €
70
Εξτρά €
-
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Με σκούφο
Fetish
-
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σε καμία περίπτωση!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού