Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 5 10 0.5
Massage 04 January, 2021 2388
Ένα ευχάριστο μισάωρο !!!
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Σαββάτο μεσημεράκι κατα τις 14.30 μετα απο μασαζοτσαρκα κατεληξα στο εν λόγο κατάστημα ..στον 1ο όροφο τις Συγγρού 29
Μου ανοίγει μια απο τις καλύτερες σεριφισες που εχω συνάντηση η οποία αφου με οδηγη σε ενα πολύ ωραιο μεγαλο δωματιο με ντουζιερα και ωραίο ντεκορ , χωρις περιστολες αν δεν εχεις ξαναπαει σου λεει οτι το προγγραμα ειναι μασαζ με sex 60 ευρω η μιση ωρα και 80 ευρω τα 45 λεπτα , προτιμησα το προγγραμα με τα 60 ευρω γιατι ειχα κατι καβουρακια στην τσεπη μου

Περασαν 4 κορασιδες μια Τζενη ( μελαμψη απο τον αγιο Δομενικο Την ειχα παρει πριν κανα μηνα ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΡΟΤΕΊΝΩ )
μια κινεζουλα ( την εχω παρει αυτη στο Μαρνης 28 ΟΥΤΕ ΑΥΤΗ )
μια Σαμανθα ψηλη ξανθια 25-30 εξαιρετικα εντυπωσιακη με ιφακι εγω ειμαι και καμια αλλη ...
και μια Τσεχα καμια 30ρια μελαχρινη ψηλη με γλυκια φατσουλα η Ελενα

Διαλεξα την Ελενα ... αφου μου προσφερε μια πορτοκαλάδα με αφησε να κανω ντουζακι και ηρθε σε κανα δεκάλεπτο
στα + της κοπελας ειναι οτι φαινόταν πολυ καθαρη και μοσχομύριζε ,ισως και επειδή μάλλον την πετυχα στο ξεκινημα της βαρδιας ...
αφου γδυθηκε και εμεινε με τα εσωρουχα καναμε τα πρωτα 15 λεπτα ενα υποτυπώδες μασαζ το θετικο ειναι οτι ειναι καλη και οτι τις ελεγα στο μασαζ το εκανε ( πχ πατουσες )
Μετα μου ζητησε να γυρισω και χωρις προκαταρκτικα αισθησιακου μασαζ που κανουν οι περισοτερες (νταξει δεν είχαμε και ώρα) επεσε με τα μουτρα στο ρουφηγμα δεν την αφησα πολυ .... γιατι το κανα καλα η πουτανιτσα και την πηρα την πηγα στον καναπε και την αρχισα στο γλυψιμο , αφου φταχτικαμε και οι δυο τις ανοιξα τα ποδια και την αρχισα το σφυροκόπημα και μετα την γυρισα και στα 4
,......οπου και τελιωσα με θεα την κολαρα της .( παράληψη.... δεν ρώτησα αν δίνει κουλούρι )

Τελικά για τα 60 ευρακια εγω έμεινα ευχαριστημένος ,

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
ΕΛΕΝΑ
Κοπέλες διαθέσιμες
ΣΑΜΑΝΘΑ ,ΤΖΕΝΗ ,ΕΛΕΝΑ ,και 1 Ασιατισα
Ημερομηνία
May 28, 2011
Κόστος €
60 τα 30 λεπτά η 80 τα 45 λεπτά
Βάρδια
Πρωινή
Υπηρεσίες
  • "Ισπανικό"
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού