Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 4 10 0.5
Massage 12 April, 2016 3778
Έκανα πρωινό σεφτε
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Πρωινη επιθεωρηση του νεου μαγαζιου ... :P
Το σημειο που βρισκεται το μαγαζι παιρνει 10 στα 10 σε ευκολία παρκιν, ο χορος μεσα πολυτελεστατος και καθαρος ,
Μου παρουσιαστηκαν 3 κοπελες ολες μιλφ μια ξανια ψηλη ξερακιανη αλλη μια στο ιδιο στυλακι αλλα εσκασε και ενα χαμογελο και μια μελαχρινη ζουμπουρλουλα αν και η πρωτη η λογικη μου ελεγε να φυγω η καβλα μου με κρατουσε βιδωμενο στον καναπε χαχαχα .
Η τιμη ειναι η γνωστη ταριφα που εχουν ολα σχεδον τα μαγαζια στην περιοχη αυτη 60 μιση ωρα ,80 μια ωρα 120 νουρου
Επελεξα αυτη που εσκασε το χαμογελο την Νταιανα (και καλα εκανα)με πρόγραμμα μισαωρο μιας και ηταν πρωτη φορα .
Για να παμε στα δωματια βγηκαμε απ το ισογειο διαμερισμα και ανεβηκαμε στον πανω οροφο οπου εχει 3 πολυτελεστατα επισης δωματια με ντουζιερες και καναπεδες μεσα .
Κλασικο ρωσιδακι ψιλη αδυνατη αβυζη, αλλα ηταν πολυ ζεστη και εποικινωνιακη η συμπεριφορα της στο δωματιο , στην αρχη την αφησα να μου την πεσει και να τον παρει για λιγο στο στομα αλλα μετα απο 2 λεπτα τις ειπα να παμε για μασαζ.
Στο μασαζ ουτε κρυο ουτε ζεστη Με αριστα το 10 ενα 6αρακι θα το πάρει ,στο 10 δεκαλεπτο με αρχισε στις ζουζουνιες και στα γλυψιματακια οπωτε γυρισα και μολις ηρθα σε οπτικη επαφη με καλοξυρισμενο πεντακαθαρο μουνακι τις την πλακωσα εγω σε ενα γλυφωμουνι διχως αυριο μεχρι που εχυσε (η βαρεθηκε και εκανε πως εχυσε χαχαχαχα) αφου μου προσφερε και μενα μια απολαυστικη βαθια και υγρη πιπα την πηρα πανω στο μασαζοκρεβατο και καναμε ενα αγαπισιαρικο γαμισι με αγκαλιες και γλωσσοφιλα .
*Λεπτομερια στα + την ωρα που μπηκα να κανω μπανακι μετα την συνεδρια μου εφερε και ενα ποτηρακι με στοματικο διαλυμα .

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Νταιανα
Κοπέλες διαθέσιμες
3
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
April 30, 2016
Κόστος €
60
Βάρδια
Πρωινή
Υπηρεσίες
  • Ελεύθερο στοματικό
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού