Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 4 10 0.5
Call Girls 07 April, 2015 1569
Άχρωμη, άοσμη, άγευστη
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Ο τίτλος νομίζω τα λέει όλα. Οι φωτογραφίες είναι άκρως κολακευτικές. Δεν ξέρω αν είναι προϊόν ψηφιακής επεξεργασίας ή απλά ο φωτογράφος επέλεξε γωνίες και στάσεις κολακευτικές για την κοπέλα, πάντως δεν πρόκειται για μια αδύνατη κοπέλα, με σιφχτό σώμα και με "πλούσια προσόντα". Τα προσόντα είναι πλούσια μεν (θα συμφωνήσω ότι για το μέγεθος στέκονται καλά), η κοπέλα έχει πιασίματα παντού δε (όχι σε υπερθετικό βαθμό). Στο πρόσωπο επίσης δεν την λες ωραία. Δε μου έκανε κλικ λοιπόν, ούτε στο πρόσωπο ούτε στο σώμα. Ενώ γενικά θεωρώ την εμφάνιση έναν από τους βασικούς παράγοντες για ένα επιτυχημένο ραντεβού, πολλές φορές οι μέτρια εμφανισιακά κοπέλες φροντίζουν να καλύψουν τα όποια κενά με ενθουσιώδεις υπηρεσίες. Στην προκειμένη περίπτωση δεν έγινε κάτι τέτοιο. Ως προς την επικονωνία η κοπέλα μιλάει καλά ελληνικά, είναι φιλική και σπάει τον πάγο. Με μένα αρκετός χρόνος καταναλώθηκε με κουβέντα (θα ομολογήσω ότι κι εγώ την άφησα από ένα σημείο κι έπειτα γιατί δεν μου έβγαλε ιδιαίτερη όρεξη/γούστα). Το κύριο όμως στοιχείο που λείπει είναι με απλά λόγια η καύλα. Αυτό ξεκινάει από την επικοινωνία και καταλήγει και στις υπηρεσίες. Φιλιά χωρίς γλώσσα, πίπα χωρίς ιδιαίτερες συγκινήσεις, και γενικά "χορογραφία" χωρίς το ιδιαίτερο κάτι να θυμάμαι. Στις 2 ώρες έληξα έναν γύρο και δεν προσπάθησα ιδιαίτερα για δεύτερο (δε μου έκανε κλικ όπως είπα), αλλά δεν τον κέρδισε ούτε αυτή. Χωρίς να έχω να της καταλογήσω κάτι ιδαίτερα αρνητικό, η έλλειψη συμμετοχής/καύλας έκανε την συνάντηση να μην είναι από αυτές που θα θυμάμαι. Γι'αυτόν τον λόγο δεν την θεωρώ και vfm. Η καθαριότητα της κοπέλας καλή και η επικοινωνία με το πρακτορείο επίσης.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
June 01, 2015
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος €
200
Service Style
GFE
Φιλί
Χώρις γλώσα
Πίπα
Με σκούφο
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Οχι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με αρκετό photoshop
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού