Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.2 17 10 0.5
Studio 05 December, 2020 5990
H χρονιά τελείωσε με την Λίντα
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Ήθελα το «στουντιακό»2010 να κλείσει με μια πολύ καλή συνεύρεση.
Η καλύτερη λύση στην αναζήτηση μου η Λίντα. Μια από τις πιο γνωστές κοπέλες των studio για τις υψηλού επιπέδου υπηρεσίες της.

Χρειάστηκε να περιμένω πολύ μιας και τα τρία δωμάτια ήταν γεμάτα και υπήρχε αρκετός κόσμος στο σαλόνι

Όταν επιτέλους ήρθε η σειρά μου, με αποζημίωσε στο έπακρον για την μεγάλη αναμονή και μου απέδειξε γιατί θεωρείται από τις κορυφαίες.
Τα προκαταρκτικά της για σεμινάριο. Φιλιά, γλειψίματα, προτροπές για δακτυλοσκοπήσεις, άνεση στην οποιαδήποτε επιθυμία μου.
Τέλεια συμμετοχή στην δική μου περιποίηση την οποία δεχόταν, όπως η ερωμένη μας θα απολάμβανε και όχι όπως κάποια επαγγελματίας. Σφιχτές αγκαλιές, χάδια φιλιά στον λαιμό.
Το καραμέλωμα της μοναδικό, όπως επίσης και το στοματικό της.
Το sex μαζί της απόλαυση, ξεκινώντας με cow girl. Στην συνέχεια κρατώντας την στα χέρια μου, σηκωθήκαμε όρθια. Επιστροφή στο κρεβάτι και ιεραποστολικό.
Με άνευ προηγουμένου νέο στοματικό και περιποίηση στα @@κια ήρθε το τέλος.
Κουβέντα για αρκετή ώρα, ευχές για την νέα χρονιά και αποχώρηση.

Oscar υπομονής μιας και καταναλώσαμε τουλάχιστον μισή ώρα στο δωμάτιο, χωρίς καθόλου να δυσανασχετήσει, ίσια ισα που έδειχνε να το απολαμβάνει εξίσου με εμένα, τόσο την διαδικασία του sex, όσο και στην κουβέντα που ακολούθησε μετά το τέλος.

Μια άψογη επαγγελματίας, αλλά και πολύ γλυκιά κοπέλα η Λίντα. Ζεστή, τρυφερή ναζιάρα, μου έδειξε ένα άλλο πρόσωπο από αυτό της pse γυναίκας που οι περισσότεροι ξέρουμε. Είναι δίκαια ένα από τα δυνατότερα ονόματα και τις πλέον σίγουρες επιλογές στον χώρο.

Δεν θα τελειώσω αυτή την φορά την κριτική μου με την γνωστή ατάκα.
Θα ευχηθώ σε όλους τους συναγωνιστές και τους ανθρώπους που αγαπάνε, υγεία, χαρά και ευτυχια. Να είμαστε όλοι καλά. Καλή Χρονιά.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Λίντα
Ημερομηνία
December 31, 2010
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Πλαστικές επεμβάσεις
στα στήθη
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 6 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού