Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.2 17 10 0.5
Studio 05 December, 2020 5880
Τι έχανα τόσο καιρό
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Σάββατο νωρίς το βράδυ, μετά από μια βόλτα στη γύρω περιοχή, κατέληξα στο σπύρου πάτση 40. Μπήκα μέσα, η υπηρεσία ευγενέστατη μου παρουσιάζει τη Λίντα (δεν είχα διαβάσει καμμία κριτική για τη συγκεκριμένη, δεν είχα ιδέα τι θα ακολουθούσε). Μελαχρινή γαλανομάτα ρωσίδα (ότι ακριβώς γουστάρω) με πλαστικό βυζί, πολύ μαλακό στην αφή και πολύ ωραία επιδερμίδα. Ύστερα από αρκετή στο δωμμάτιο αφού περίμενε κόσμος πριν από εμένα, μπήκε η κοπέλα ευδιάθετη και ύστερα από ντουζ. Αυτό που έγινε δε το περίμενα, ξεκίνησε να μου κάνει ένα ωραίο μασαζάκι με λάδι και όταν γύρισα μου κόλησε τα βυζιά στη μούρη, ύστερα μου φόρεσε σκούφο και άρχισε ένα καλό τσιμπούκι με γλύψιμο στα @@ και στυ γύρω περιοχή. Η κοπέλα όχι μόνο δεν έχει πρόβλημα να της βάλεις δάκτυλο στο μ**νί σε παροτρύνει κιόλας, μετά το 69 γυρίσαμε σε ιεραποστολικό ύστερα πισωκολλητό και ύστερα πάλι 69 όπου και τελείωσα. Είχα να ρίξω καιρό τέτοιο γαμίσι, το μοναδικό μείον ήταν το βρώμικο σεντόνι πάνω στο οποίο διέκρινα τρίχα προηγούμενου συναγωνιστή. Τέτοιες κοπέλες θέλουμε στα στούντιο τέλος.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Λίντα
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
February 26, 2011
Τιμή €
70
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Με σκούφο
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Πλαστικές επεμβάσεις
στα στήθη
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού