Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 10 10 0.5
Πρωτη φορα στο Star
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Star live Mεταμορφωση πεμπτη βραδυ

εχει ξεκινησει μια προσφορα τις καθημερινες, στην εισοδο των 15 ευρω να σου δινουν δωρο μια καρτα γυναικειου ποτου.. το ειπα στην εισοδο και μου την εδωσαν αμεσως..
το μαγαζι ωραιος χωρος, εχει τραπεζακια με καρεκλες, τραπεζακια ορθαδικα, μπαρ και καναπεδες, ο,τι γουσταρεις δηλαδη..
πελατες ελαχιστοι, οχι πανω απο 10.. φανταζομαι ομως οτι παρασκευη κ σαββατο θα γινεται ψιλοχαμος..
σοου ενα σολο με μια και το δονητη της.. και λογικο.. για ποιον να γινει το σοου? για τις κοπελες? παρασκευη κ σαββατο εχει διαφορα ,μου ειπαν
απο προσωπικο πολυ καλες εντυπωσεις.. το γκαρσονι ευγενικοτατο κ εξυπηρετικοτατο, ο πορτιερης το ιδιο, η κοπελα στην εισοδο μια απ τα ιδια-με ρωτησε το λογο της γρηγορης αποχωρησης (παραμονη καμια ωρα και κατι)..
απο κοπελες αρχικη εντυπωση καλη, τελικη πολυ κακη..
συντομο ροστερ
σβετλανα, ρωσιδα, ομορφο προσωπο, σχετικα κοντο πιασμενο μαλλι μελαχρινο κοτσιδα.. ωραια παρουσια
νταρια, ξανθια κοπελα δεν μ κανε ιδιαιτερη εντυπωση
ρεμπεκα, ψηλη μελαχρινη ρουμανα, ωραια παρουσια
σονια, ψηλη μελαχρινη ρουμανα, ευχαριστη στην παρεα απ οσο μιλησαμε
καμελια, μελαχρινη εμφανισιμη
μαριανα, ρωσιδα μελαχρινη με κινεζοειδη χαρακτηριστικα, μαλλια κοτσιδα
ελενα, ξανθια λιθουανη, μου θυμισε λιγο στη φατσα σασα μπαστα στο χειροτερο..
γενικα η φιλοσοφια ειναι διαφορετικη απ το αλκατραζ.. ολες εκατσαν στα ποδια μου ή διπλα μου και πιασαμε λιγο κουβεντα πριν ζητησουν ποτο ή χορο.. στα πολυ συν αυτο
εδω αρχιζουν τα κακα..
η ελενα μου λεγε οτι δουλευει και σαν μοντελο και στη σιρινα και στην τηλεοραση κατα καιρους, χαζογελουσε κιολας, ηταν καλη στην παρεα.. δεχομαι να παω για χορο μαζι της και ηταν τρελη φολα, απ τους χειροτερους χορους που εχω παρει, ατσουμπαλος και συντομος, πεταμενο δεκαευρο, δεν το χει ή δεν ξερει
μετα ερχεται η σβετλανα, μαλλον η πιο ωραια εκει, μ λεει γ πριβε κτλ, επεμενε(μπορει να ναι καλη σ αυτο γτ εδειχνε να το γουσταρει-μαλλον τα 50 γιουρια βεβαια), της λεω γ το γυναικειο ποτο που ειχα απ την εισοδο, το φερνει ο σερβιτορος, ε ζητημα να κατσε 5 λεπτα, σαν νερακι το κατεβασε.. δευτερο ξενερωμα.. μετα απο λιγο αντε γεια..
θεωρω οτι πεταξα 25 ευρω.. εχει καλες προοπτικες αλλα πρεπει οι κοπελες να παρουν ιδιαιτερα.. ισως εκανα κακες επιλογες και αλλες κοπελες να ναι αριστες αλλα εγω δεν νομιζω να διαθεσω αλλα για δοκιμες.. ας δοκιμασει και κανας αλλος κομμαντο αλλες κοπελες να πει.. συμπερασματικα ωραιο μαγαζι, εξυπηρετικο, παρουσιες αρκετα καλες αλλα μακρια απο χορο με ελενα και απο ποτο με σβετλανα.. χαιρετω σας.. μεχρι την επομενη εξορμηση..
** στο χορο πριβε πανω, εχω βαθμολογια του ατομικου απλου χορου

Πληροφορίες

Ημερομηνία
November 08, 2012
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού