Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 5 10 0.5
Studio Girls 27 July, 2012 2061
Δεν πονάει πάντα η πρώτη φορά
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Ως συνήθως το επόμενο πρωί βραδιάς αλκοολούχας, ξύπνησα με φοβερές καύλες. Τελειώνοντας τις δουλειές μου νωρίς βρέθηκα να μην παίρνω το συνηθισμένο δρόμο για το σπίτι αλλά μια άλλη διαδρομή. Σχεδόν υπνωτισμένος έφτασα δίπλα στο Marriot και πάρκαρα μετά από δύο διστακτικές βόλτες γύρω από το τετράγωνο. "Αυτό ήταν, σήμερα είναι η μέρα που θα γίνεις άντρας" φώναξε μια φωνή μέσα μου και με ξύπνησε. Πάνω από 20 χρόνια το είχα αποφύγει, αλλά σήμερα επιτέλους θα ενηλικιωνόμουν. Σήμερα θα έκανα σεξ επί πληρωμή όπως εκατοντάδες φορές στο παρελθόν, όχι όμως σε κάποιο πολυτελές ή απλό ξενοδοχείο αλλά σε "σπίτι". Στην εφηβεία είχα κάνει κι εγώ τις βόλτες μου αλλά ποτέ δεν είχα μείνει για να δω την ταινία. Δε μ' άρεσαν οι χώροι, τα κορίτσια και η ιδέα της συχνότητας των επαφών που λαμβάνουν χώρα εκεί. Παρακολουθώντας όμως τον χώρο των στούντιο μέσω του φόρουμ και άλλων πηγών, είχα αρχίσει ν' αλλάζω γνώμη ειδικά δε για τη συγκεκριμένη αλυσίδα και τα κορίτσια της. Ξέροντας λοιπόν πως η Ελίζα δούλευε εκείνη την ώρα, και σκεπτόμενος πως θα την δω κι αν δε μου κάνει θα φύγω, αντιστάθηκα στα ανακλαστικά μου που φώναζαν "φύγε" και έκατσα. Όταν την είδα οι φωνές σταμάτησαν και ήξερα πια ότι θα έχανα την παρθενιά μου. Πήρα το πρόγραμμα των 70 ανέβηκα στο δωμάτιο, πλύθηκα και περίμενα. Σε λίγο ήρθε η Ελίζα και πλέον αισθανόμουν στο στοιχείο μου. Σ' αυτό βέβαια βοήθησε τα μέγιστα η εμφάνισή της αλλά και η χαρωπή της συμπεριφορά.
Αρκετά λοιπόν με τα δικά μου, Η Ελίζα είναι όπως βλέπετε στις φωτό, 1.65 περίπου με ωραίο μαυρισμένο κορμί σφιχτό κωλαράκι και δυο μεγάλα και αρκετά μαλακά φτιαγμένα βυζιά. Είναι Ρουμάνα αλλά μιλάει πολύ καλά ελληνικά καθώς βρίσκεται στη χώρα μας εδώ και δύο χρόνια. Δούλευε ως στρίπερ στο Anatoli ενώ εδώ κι ένα χρόνο δουλεύει στο στούντιο. Είναι πολύ φιλική κι έχει ωραίο χαμόγελο.
Ξεκινήσαμε με λίγο χαμούρεμα χωρίς φιλιά που δεν επεδίωξα οπότε δεν ξέρω αν φιλάει και πως. Σε κάποια στιγμή μου ήρθε μια ελαφριά τσιγαρίλα γι αυτό και της έβαλα 8.5 στην καθαριότητα καθώς κατά τα άλλα είναι πεντακάθαρη. Προχωρήσαμε σε καλυμμένη πίπα που δεν ήταν τίποτα ιδιαίτερο και της ζήτησα να με καβαλήσει. Μόλις ένιωσα το σφιχτό μουνάκι της κατάλαβα ότι αυτή η 1η μου εμπειρία σε σπίτι δε θα με απογοητεύσει. Η εμφάνισή της σε συνδυασμό με τη σφιχτή ανατομία της ήταν αρκετά για να ικανοποιήσουν οποιονδήποτε. Γύρισμα στα τέσσερα με θέα την κορμάρα της και στον καθρέφτη και το κακό δεν άργησε. Έκατσε λίγο μετά είπαμε δυο κουβέντες κι έφυγε.
Μπαίνοντας στο αυτοκίνητο και κοιτώντας το Marriot που ήταν φάτσα προς στιγμήν αναρωτήθηκα αν το είχα μόλις επισκεφτεί...

Πληροφορίες

Studio συνάντησης
Τριγγετα 3
Ημερομηνία
July 27, 2012
Βάρδια
Πρωινή
Τιμή €
50
Εξτρά €
20
Φιλί
Δεν ζητήθηκε
Πίπα
Με σκούφο
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Πλαστικές επεμβάσεις
στα στήθη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 1

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 July, 2012
τα εξτρα 20 ευρω τα εδωσες για 69??
I
iccaros
29 July, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

69-ισπανικό
L
lavios
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Αποτελέσματα ανά σελίδα: