Αναζήτηση

Review Detail

6.0 2 10 0.5
Εμμανουέλα
Studio Girls March 21, 2019 5058
Εμμανουέλλα-επιστροφή στα στούντιο.
Overall rating

7.9
Εμφάνιση πρόσωπο

7.0
Εμφάνιση σώμα

7.0
Συμπεριφορά κοπέλας

9.0
Συμμετοχή

8.0
Καθαριότητα κοπέλας

9.0
Καθαριότητα χώρου

9.0
Συμπεριφορά υπηρεσίας

9.0
Σχέση απόδοσης/τιμής

8.0
Την Εμμανουέλλα την είχα γνωρίσει πριν 2 χρόνια, μετά το πέρασμα από τα μασατζίδικα στο Κωνσταντινουπόλεως 132.
Αυτή την στιγμή συνεργάζεται με τη επονομαζόμενη τριγετοαλυσίδα, Τριγγέτα 3, Ισμήνης 2, Λ. Αθηνών 204, Αριστοτέλους 6…
Πριν 2 χρόνια ήταν από τα αστέρια στην κατηγορία στούντιο και σε εμφάνιση και σε υπηρεσίες, οπότε λογικά έκανε το επόμενο βήμα όπως πολλές άλλωστε.
Το τουμπανάκι που θυμώνουν έχει χάσει κιλά αλλά χωρίς γυμναστική με αποτέλεσμα να έχει κρεμάσει το νεανικό σώμα, και σε κώλο και σε στήθος.
Τα χαρακτηριστικά της είναι γνωστά, σε άλλους αρέσουν σε άλλους όχι, τα αμυγδαλωτά της μάτια πάντως ξεχωρίζουν.
Κατά την παρουσίαση της στο σαλόνι με καβλάντιζε λίγο, την επέλεξα εύκολα, άλλωστε για αυτήν πήγα και η άλλη κοπέλα της βάρδιας ήταν η ρουμάνα Σαμπρίνα μια βαρυκοκκαλη και χυμώδης εκτός γούστων μου.
Η Εμμανουέλλα μπήκε στο δωμάτιο με μεγάλη ενέργεια και ενώ κουβεντιάζαμε άρχισε να αφαιρεί τα εσώρουχα της. Την έφερα κοντά μου και για προκαταρκτικά της έδωσα μερικά γλωσσόφιλα τα οποία και αρχικώς δέχθηκε για να με ανεβάσει αλλά στην συνέχεια δεν επαναλήφθηκαν. Μου πρόσφερε και τα μικρά της χαλαρά στήθη για πιπίλισμα ενώ εγώ χάιδευα το μουνάκι απαλά χωρίς δάχτυλο.
Γενικά τα προκαταρτικά τα πάει καλά, γλύφει τα παπάρια, φτύνει με μαεστρία την πούτσα, και κάνει κορυφαίο στοματικό για στούντιο.
Ξεκινήσαμε ιεραποστολικά και στην συνέχεια περάσαμε σε στάση reverse-cowgirl ή αλλιώς στάση της ανάποδης γελαδάρισας. Μετά γύρισε κανονική γελαδάρισσα χαχα και κοπανιόταν με μανία ενώ βλέπαμε την πράξη από τον απέναντι καθρέπτη.
Το τελείωμα ήρθε με πισωκολλητό. Έφερε μωρομάντηλο και έβγαλε το προφυλακτικό.
Είπαμε μερικές κουβέντες ακόμα και εξήλθε του δωματίου για τον επόμενο πελάτη. Συνολικός χρόνος 15 λεπτά.
Δεν έχει την φρεσκάδα του πρώτου περάσματος από τα στούντιο, αλλά σίγουρα παραμένει πάνω από τον μέσο όρο των κοριτσιών, ειδικά αυτών που ποντάρουν πολλά στην εμφάνιση τους.

Πληροφορίες

Studio συνάντησης
Αριστοτέλους 6
Ημερομηνία
March 20, 2019
Βάρδια
Βραδινή
Τιμή €
50
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα