Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 26 10 0.5
Massage 12 January, 2021 4050
ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΜΑΓΑΖΙ
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Να ξεκαθαρίσω ότι πρώτη μου φορά επισκέφτηκα μαγαζί τέτοιου είδους.
Όπως οι περισότεροι φαντάζομαι, ότι όταν δοκιμάζουμαι κάτι καινούργιο έχουμε λίγο τρακ στην αρχή έτσι και γω σπρ'ωχνοντας την πράσινη πόρτα πριν μπω στο ασανσέρ ήμουνα λίγο σφιγμένος μην ξέροντας τι θα συναντήσω.
Χτυπάω το κουδούνι λοιπόν και μου ανοίγει μια μελαχροινή παρουσία με ένα ζεστό χαμόγελο που με έκανε αμέσως να μου φύγει το τρακ. 'Η Δανάη'?.τη ρωτάω. Μου λέει ναι από που με κατάλαβες?? Εκεί την έστειλα λίγο, της λέω από τη φωνή.Δεν σάστισε και πολύ όπως θα περίμενα και συνεχίσαμε κατ¨ευθείαν να μου δείξει τα δωμάτια και τις κοπέλες γιατί ήταν μια κυριούλα μέσα και της φτιάχνανε τα νύχια και δεν θέλανε να πάρει είδηση τι παίζει...
Διάλεξα λοιπόν την Τζέσικα 24 χρ. Βραζιλιάνα με αδύνατο κορμάκι και γύρω στο 1,60 ύψος.Σκέφτηκα και την Δανάη η οποία είναι μια γυναίκα που προσωπικά άν την έβλεπα οπουδήποτε δεν θα παίρναγε απαρατήρητη.ΔΕΝ είναι μοντελίστικη η εμφάνισή της αλλά μου έβγαζε κάτι του στυλ ότι άν με πιάσει στα χέρια της θα με ξέκανε.Εμφανισιακά είναι μια πληθωρική παρουσία (όχι χοντρή) μελανούρι που έχω μια προτίμηση,αλλά τελικα΄μετά και από δική της παρότρυνση πήρα κάτι σε λίγο πιο πετίτ.
Στο δωμάτιο τα πράγματα ήταν όμορφα με καθαρές πετσέτες, αισθησιακή μουσική αλλά θα προτιμούσα να υπήρχε και ένας καναπές ώστε την ώρα της μάχης να μπορεί να γίνει χρήση και εκεί γιατί το μασαζοκρέβατο εμένα τουλάχιστον δε με βόλεψε.
Ξάπλωσα λοιπόν και ήρθε η κοπέλα και μου άρχισε ένα μασαζάκι από τα πόδια προς τα πάνω στο οποίο έβαλα 7,5 βαθμολογία γιατί εμένα μου άρεσε σαν αίσθηση αλλά πιστεύω ότι δεν είναι και το δυνατό σημείο της κοπέλας.μετα το μασάζ προχώρησε σε ελεύθερο στοματικό και το δωμάτιο πήρε φωτιά με ελεύθερα πιασίματα, διακριτικές κραυγούλες από την μικρά και στο τέλος ολοκλήρωση και ντουζάκι.
Να μην ξεχάσω να αναφέρω ότι η Δανάη μου είπε ότι η Τζέσικα κάνει και anal για όποιον θέλει με 40 γιούργια επιπλέον.
Να πώ για τον φίλο που έγραψε ότι είναι υπηρεσίες στούντιο σε καλύτερο χώρο και ότι δεν είναι μοντέλες οι κοπέλες άς πηγαίνει να πληρώνει σε ct 250 συν εξτρά και να του κάτσουν κάποια κομοδίνα και να κλαίει τα λεφτά του.Την έχω πατήσει αρκετές φορές έτσι.Εδώ τουλάχιστον και φόλα να φας θα κλάψεις 60-100 ευρουδάκια, συν το ότι έχεις και την δυνατότητα της επιλογής ανάμεσα σε 3,4,5 κοπέλες.
Το θεωρώ λοιπόν VFM και γι' αυτό έβαλα 9,5 δηλαδή σχεδόν άριστα.
Ευχαριστώ κορίτσια σίγουρα θα τα ξαναπούμε.
Υ/Γ Για να προλάβω κάποιους δεν είμαι νταβάς ούτε τα παίρνω από το μαγαζί.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Τζεσικα
Ημερομηνία
February 04, 2012
Κόστος €
60
Εξτρά €
οχι
Βάρδια
Πρωινή
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού