Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 26 10 0.5
Massage 12 January, 2021 4048
Ντίνα
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Δεύτερη επίσκεψη μου στο χώρο σήμερα. Και τα τρία δωμάτια ήταν γεμάτα, οπότε είχα αναμονή για κανένα τεταρτάκι στο σαλόνι όπου και ήπια τον καφέ μου παρέα με τη Τζέσικα και την Τζένιφερ. Πριν προχωρήσω προς τα ενδότερα για το απαραίτητο ντουσάκι οι επιλογές μου πλέον ήταν τέσσερεις. Η πέμπτη κοπέλα ήταν η Λίζα που δεν έχω καταφέρει να δώ ακόμα και έχω ακούσει καλά.

Έχουμε και λέμε, Τζέσικα βραζιλιανάκι ωραίο λεπτό σωματάκι, μιλάει μόνο Αγγλικά. Τζένιφερ βραζιλιάνα και αυτή, ποιο πληθωρική γυναίκα με πιασιματάκια και μεγάλο στήθος για τους λάτρεις, αρκετά χρόνια στην Ελλάδα. Ναόμι η τρίτη της παρέας αλλά η μεγάλη μου συμπάθεια, με το ωραίο σωματάκι και το πονηρό μουτράκι. Από τις κοπέλες που όσες φορές και αν συναντήσω δεν μου είναι αρκετό. Τέλος η Ντίνα από Βουλγαρία, συμπαθητικό πρόσωπο, μελαχροινό ψιλοσγουρό μαλλί με πιασιματάκια και σχετικά χαλαρή. Από τις νέες αφίξεις στο χώρο, δούλευε Φρατζή 4. Μπήκα στον πειρασμό να μπω με την Ναόμι πάλι, αλλά είπα να δω και την Ντίνα. Μου έβγαζε κάτι το συμπαθητικό οπότε και την επέλεξα.

Το δωμάτιο αν και μικρό είναι λειτουργικό, αν είχε και κανέναν καθρέπτη θα ήταν μια χαρά. Για την Ντίνα τώρα, μασάζ σίγουρα πάνω του μέσου όρου, ειδικά στα πόδια έκανε καλή δουλειά. Η αλήθεια ότι έβαλε λίγο λαδάκι παραπάνω από το κανονικό, ένοιωσα λίγο σαν σαλάτα σε κάποια φάση, όμως δεν έχει και πολύ σημασία. Στα λοιπά, απλά συμπαθητικά δεν ήταν κάτι που θα έχω να αναπολώ πάντως. Πάντως ήταν ευγενική και αρκετά ευχάριστη σε όλη τη διάρκεια πράγμα που το εκτιμώ ιδιαίτερα.... Ντουσάκι εκ νέου και αναχώρηση.

Αισθητή η απουσία της Δανάης, μια και έλειπε η φασαρία (με την καλή πάντα έννοια) ο χαβαλές, τα γέλια που είχε ο χώρος στην περασμένη μου επίσκεψη. Αυτό το διάστημα θα συνεχίσω τις αναζητήσεις μου εκεί και θα σας ενημερώνω. Κολλάω ένσημα :) :)

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Ντίνα
Κοπέλες διαθέσιμες
Τζένιφερ, Ναόμι, Τζέσικα
Ημερομηνία
February 08, 2012
Κόστος €
60
Βάρδια
Απογευματινή
Υπηρεσίες
  • Μόνο μασάζ
  • Ελεύθερο στοματικό
  • Στάση 69
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού