Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 26 10 0.5
Massage 12 January, 2021 4051
Αναστασία
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Χτες Πέμπτη ήταν απασχολημένη, σήμερα όχι. Καταγωγή από την Πολωνία. ~1,65μ, σώμα νορμαλ και καλοστεκούμενο, γκριζογαλανομάτα, ξανθά σπαστά μαλλιά λίγο πιό κάτω από τους ώμους, ~25 χρ., πρόσωπο νόστιμο, στήθος νορμάλ. Μιλάει ελληνικά, αλλά ίσως εγώ δεν τα κατάφερα καλά και δεν κουβεντιάσαμε πολύ όσο μού έκανε μασαζ στηνε πλάτη. Δούλευε καλά τα δάχτυλα της και μου ανακούφησε την πλάτη. Μασάζ νορμάλ, όχι δυνατό. Νομίζω μού είπε ότι δουλεύει 2 μήνες στο μαγαζί, πιό πριν δεν δούλευε, αλλά δούλευε πάλι παλιότερα μάλλον αλλού. Μπόλικο καλαμάκι, ανταπέδωσα, μετά μπριζόλα και τέλος. Ωραία εμπειρία με μιά ωραία κοπέλα. Αναστασία σ’ευχαριστώ πολύ και ναείσαι πάντα καλά! Φεύγοντας σοκολατάκι για να πάρουμε δυνάμεις για το δρόμο. Το μαγαζί φροντισμένο και η αρχηγός πάντα περιποιητική.

Άλλες κοπέλες: Λίζα, Ελένη, Ντίνα, Κωνσταντίνα.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Ημερομηνία
April 27, 2012
Κόστος €
60
Βάρδια
Απογευματινή
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 April, 2012
Να ρωτήσω κάτι? Η τιμή είναι 60 ευρώ για πόση ώρα?
I
irkanos
09 May, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΔΥστυχώς δεν μπορώ να είμαι πολύ σαφής. Γενικά τη μισή ώρα την έχεις νομίζω -ίσως και παραπάνω. Δεν σε διώχνουν. Βέβαια εξαρτάται από το πότε αρχίζεις και μετράς. ΑΠό την ώρα που πρωτομπαίνεις μέχρι να βγεις τελικά από το δωμάτιο? ΕΓώ δεν φοράω και ρολοι και πέφτω έξω σε αντίθεση με άλλους πελάτες.
I
iccaros
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Αποτελέσματα ανά σελίδα: