Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 25 10 0.5
Studio 11 December, 2020 11536
Μαριλού – Έχει ακόμα να μάθει πολλά.
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Βράδυ Σαββάτου και άνοδος στο βουνό για να συναντήσουμε τη Πενυ που έκανε δυναμική επιστροφή. Χάρες και πανηγύρια στο σαλόνι, εορταστικό κλίμα. Σε δίδυμο με την επιστρέψασα η Μαριλού. Ένα πιπινάκι αρκετα sexy, με λεπτό σωματότυπο, πεταχτό κωλαράκι, μικρό νεανικό στήθος. Είχε πιασμένα τα καστανόξανθα μαλλιά της σε δυο κοτσίδες, αριστερά και δεξιά του κεφαλιού της, το σήμα κατατεθέν της, για όσους την γνωρίζουν.
Την είχα ξαναδεί άλλη μια φορά σε τσάρκα προ ημερών, και την είχα βάλει στο στόχαστρο. Έτσι «έκανα την έκπληξη» και αντί για την Πεννυ είσοδος στο δωμάτιο, δίνοντας το παράβολο για απλό πρόγραμμα, στην γνωστή κυρία της υποδοχής, για την πρώτη γνωριμία.

Δεν άργησε πολύ να έρθει. Λίγες τυπικές κουβέντες και επί το έργον. Ελάχιστα προκαταρκτικά με κάποια γλειψίματα και φιλιά στο στήθος μου. Με την σημαία ακόμα «μεσίστια» πέρασμα προφυλακτικού για το στοματικο. Γρηγορο, μηχανικό που δεν έφερνε αποτέλεσμα. Την σταμάτησα και της ζήτησα να «παίξουμε» λίγο παραπάνω, εννοώντας επιπλέον προκαταρκτικά, κάτι που δεν έφερε αντίρρηση. Η ποιότητα τους όμως ήταν πολύ χαμηλή και δεν μου άφηνε πολλά περιθώρια με την συμπεριφορα της, για πρωτοβουλίες από πλευράς μου, κάτι που θα βοηθούσε αρκετα την όλη διαδικασία, μιας και είναι κάτι που με φτιάχνει αρκετα.

Και πάλι στοματικό με πέρασμα της γλώσσας και από τα @@κια για λίγο αυτή την φορά. Με αυτά και αυτά, κάποια ανόρθωση είχε επιτευχθεί και ανέβηκε επάνω μου για να ξεκινήσουμε το sex. Η στύση μου όμως δεν ήταν αυτή που θα έπρεπε και αρκετά «ατυχήματα» συνέβαιναν με εισαγωγές και εξαγωγές. Πήρε την πρωτοβουλία και γύρισε σε reverse cow girl, αλλά τα αποτελέσματα τα ιδία.
Ιεραποστολικό, με μηδενική συμμέτοχη και τον «μικρό Cheyenne» να παίρνει την κατιούσα. Το φιάσκο πλανιόταν στην ατμόσφαιρα και για να σώσουμε, ότι μπορούσε να σωθεί, της ζήτησα να με φιλάει στον λαιμό, στήθος και το υπόλοιπο σώμα και με hand job ήρθε το τέλος.

Στις αποτυχημένες συνευρέσεις, η κοπέλα συνήθως φεύγει σύντομα. Αντίθετα η Μαριλού έκατσε κοντά μου και μου έπιασε την κουβέντα. Αφού μιλήσαμε αρκετα για διάφορα θέματα, εκατέρωθεν ευχές για την νέα χρονιά και αποχώρηση.

Λυπάμαι που το λέω αλλά ήταν μια άσχημη εμπειρία. Δεν μπορώ ακόμα να προσδιορίσω εάν τα αιτία, οφείλονται στην απειρία ή την βιασύνη της. Τείνω να καταλήξω στο πρώτο, μιας και δεν έδειξε σημάδια "ξεπέτας" αφού ήταν πρόθυμη σε ότι (λογικό) της ζήτησα. Η χημεία μας όμως ήταν ανύπαρκτη. Προσπαθεί να πλασάρει pse κατάσταση, όμως δεν το έχει (ή τουλάχιστον εμένα δεν μου το έβγαλε, εξ΄άλλου δεν μου αρέσει) και τα αποτελέσματα ήταν αρνητικά.

Εάν θέλει να βελτιωθεί θεωρώ, πως θα πρέπει να επικεντρωθεί περισσότερο στα προκαταρκτικά, να βάλει περισσότερη ποικιλία στο στοματικό της, και μεγαλύτερη συμμετοχή στο sex. Τουλάχιστον με άνδρες κάποιας ηλικίας, όπως εγώ, που δεν αρκεί μόνο η εμφάνιση μιας όμορφης κοπέλας για να τους ερεθίσει.

Όμως όπως γράφω και στις καλές μου κριτικές, έτσι και εδώ οφείλω να πω, ότι με εμένα δεν ήταν αποδοτική. Δεν μπορώ να ξέρω τι συμπεριφορα θα έχει σε άλλες περιπτώσεις. Σε εμένα όμως πρόσφερε μια συνάντηση που σύντομα θα ξεχάσω. Συμβαίνουν αυτά, όλα στο πρόγραμμα είναι.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Μαριλού, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μαριλού
Κοπέλες διαθέσιμες
Πέννυ
Ημερομηνία
December 30, 2011
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σε καμία περίπτωση!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 3 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού