Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 25 10 0.5
Studio 11 December, 2020 11536
Μαρκέλα – Αφού της «έβγαλα την ψυχή», της έβγαλα και το βρακί…..
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Δεν είναι η πρώτη φορά που βλέπω σε τσάρκα την Μαρκέλα. Ισα ισα που την έχω δει κάποιες φορές, η φυσιογνωμική και μόνο γνωριμία υπάρχει. Έχουμε ανταλλάξει κάποιες κουβέντες στο σαλόνι και έχω εισπράξει το κλασσικό παράπονο «Όλο έρχεσαι και ποτέ δεν περνάς». Έτσι σήμερα η έκπληξη της ήταν έκδηλη όταν αποφάσισα να περάσω στο δωμάτιο, σε πρόγραμμα με 69.

Είναι μια νεαρή κοπέλα, ξανθιά με μακριά extensions. Ναζιάρικο, προκλητικό πρόσωπο, ωραίο σώμα, ενισχυμένο στήθος. Ο πλαστικός μάλλον δεν θα ήταν ιδιαιτέρα μερακλής, μιας και είναι εμφανείς οι ουλές από την επέμβαση, ή είναι ακόμα πρόσφατη και δεν έχουν επουλωθεί όπως πρέπει.

Μετά από σχετική αναμονή ήρθε στο δωμάτιο. Κάποια πειράγματα για την επίσκεψη μου που είχε αργήσει τόσο πολύ και επί το έργον.
Πολλά και καλά προκαταρκτικά από πλευράς της. Ξέρει να χειρίζεται καλά τη γλώσσα της, κάτι που μου απέδειξε με γλειψίματα και ρουφήγματα στον λαιμό, τα αυτιά μου, το στήθος και το υπόλοιπο σώμα μου. Καραμέλωμα υψηλού επιπέδου στα @@κια και στοματικό, με φτυσίματα, πέρασμα της γλώσσας από όλο τον κορμό, χτυπήματα του «μικρού Cheyenne» στο πρόσωπο της. Την σταμάτησα και ανέλαβα εγώ δράση. Φιλάκια και γλειψίματα σε όλο της το κορμί, φτάνοντας στο «γατάκι της» το όποιο ήταν πεντακάθαρο και πραγματικά απόλαυσα την περιποίηση του. Σε όλη την διάρκεια, αναστεναγμοί και βογγητά από πλευράς της, πιέζοντας κατά διαστήματα το κεφάλι μου ζητώντας μου πιο δυνατούς ρυθμούς.
Μ σταμάτησε και με σήκωσε όρθιο στο κρεβάτι και γονατιστή συνέχισε με νέο στοματικό και νέο καραμέλλωμα.

Με πήρε από το χέρι και με πήγε στον διπλανό νιπτήρα και στα όρθια αρχίσαμε το sex. Η συμμέτοχη της αρετή καλή, αρκετά συνεργάσιμη με σωστά στησίματα, τόσο σε αυτή την στάση όσο και στις υπόλοιπες που ακολούθησαν στο κρεβάτι, μέχρι το τέλος να μας βρει στα τέσσερα, αφού στην «διαδρομή» περάσαμε από ιεραποστολικό. Cow girl και στάση του λωτού. Χαμογελά, ολιγόλεπτη συζήτηση, ευχαριστίες και αποχώρηση. Σε όλη την διαδικασία αναστεναγμοί, βογγητά και κάποια πρόστυχα λόγια.

Η Μαρκέλα ήταν καλή πέρα από κάθε προσδοκία. Δεν ξέρω εάν η «προϊστορία μας» έπαιξε ρολό και τη έριξα στο φιλότιμο, θέλοντας να μου «αποδείξει» πόσο καλή μπορεί να είναι, αλλά μαζί μου τουλάχιστον ήταν άψογη. Πρόθυμη, με πρωτοβουλίες, καλή τεχνική πέρασα πολύ καλά μαζί της σε μια συνεύρεση που θα θυμάμαι.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Μαρκέλα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….




Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μαρκέλα
Κοπέλες διαθέσιμες
Νταιζη
Ημερομηνία
January 21, 2012
Τιμή €
50
Εξτρά €
20 για 69
Πίπα
  • Με σκούφο
Πλαστικές επεμβάσεις
στα στήθη
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού