Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 25 10 0.5
Studio 11 December, 2020 11765
Μαριάννα, μια μελαχρινή γυναικάρα στο κρεβάτι μου.
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Σάββατο βράδυ κάναμε τη συνηθισμένη μας τσάρκα οι PX 75, Cheyenne, Crazy Ivan κι η αφεντιά μου, ξεκινώντας απ’ τη Βριλησσού.Στο 36 Α μας περίμενε μια ευχάριστη έκπληξη.Η πανέμορφη Μαριάννα, η οποία είχε μόλις επιστρέψει μετά την ολιγοήμερη απουσία της.Πιστεύω, ότι δε χρειάζεται να την περιγράψω αναλυτικά, αφού είναι γνωστή στους περισσότερους.Θα πω μόνο, ότι είναι μια ψηλή, μελαχρινή κουκλάρα, με μακρυά μαλλιά, πολύ ωραίο σώμα και καλλίγραμμα πόδια.Κατά τη γνώμη μου η ομορφότερη και πιο εντυπωσιακή κοπέλα της συγκεκριμένης αλυσίδας.Ήρθε στο σαλόνι χαμογελαστή, μας χαιρέτησε ένα-ένα και κάθησε λιγάκι μαζί μας, αφού εκείνη την ώρα δεν είχε κόσμο εκτός από εμάς.Επειδή έχω μόνο ευχάριστες αναμνήσεις απ’ τις προηγούμενες συναντήσεις μας, μπήκα στον πειρασμό, να περάσω στο δωμάτιο μαζί της.Τελικά όμως, δεν το αποφάσισα.Ανανεώσαμε το ραντεβού μας για την επομένη κι αποχωρήσαμε, για να συνεχίσουμε τη βόλτα μας μέχρι αργά το πρωΐ.
Κυριακή απόγευμα λοιπόν, την ώρα του ντέρμπι στο μπάσκετ, για να μην έχει κόσμο, μου άνοιξε ένας καινούργιος κύριος στην υποδοχή και με οδήγησε στο σαλόνι.Η Μαριάννα ήρθε πάλι με το χαμόγελο στα χείλη κι αφού κατέβηκε απ’ τα τακούνια της, με αγκάλιασε και μου έδωσε δυο φιλιά στα μάγουλα.Αράξαμε στον καναπέ και πιάσαμε κουβεντούλα (ελλείψη άλλων πελατών), πριν να περάσουμε στα ενδότερα.Όμως μετά από λίγο το κουδούνι άρχισε να χτυπάει συνέχεια.«Μάθανε ότι επέστρεψε η κουκλάρα μας κι έτρεξαν να την συναντήσουν», σκέφτηκα.Κι αμέσως πέρασα σ’ ένα απ’ τα δωμάτια, πληρώνοντας το αντίτιμο για την αγαπημένη μου στάση 69.
Η αλήθεια είναι, ότι περίμενα για λίγη ώρα την Μαριάννα να έρθει στο δωμάτιο.Αυτό όμως έγινε κατόπιν συνεννόησης με την ίδια, προκειμένου να εξυπηρετήσει κάποιον άλλο συναγωνιστή που βιαζόταν.Αυτή η αναμονή όμως άξιζε τον κόπο, αφού γι’ ακόμη μια φορά πέρασα τέλεια μαζί της.Μπήκαμε μαζί στο μπάνιο, κάναμε το ντουζάκι μας, για να φρεσκαριστούμεΒγήκα πρώτος κι όπως σκουπιζόμουν, μπορούσα να απολαύσω το υπέροχο θέαμα του βρεγμένου κορμιού της Μαριάννας.Τα μάτια μου δε χόρταιναν τα σφριγηλά στήθη της, το σφιχτό κωλαράκι της, τα καλλίγραμμα πόδια της.Όταν τελείωσε, την σκούπισα και ξαπλώσαμε στο κρεβάτι.Ξεκινήσαμε με εκατέρωθεν φιλιά στο λαιμό και το στήθος.Πριν να την ξαπλώσω ανάσκελα, για να ασχοληθώ με το γλυκό μουνάκι της, ρουφώντας τα μεγάλα κι αρμονικά σχηματισμένα εξωτερικά χείλη της και πιπιλώντας την κλειτορίδα της.Ο ερεθισμός της ήταν ήδη ορατός απ΄τους χυμούς που είχαν αρχίσει αναβλύζουν απ΄την καυτή τρύπα της.Κι η βαρυά αναπνοή κι οι αναστεναγμοί της μου έδιναν το έναυσμα να συνεχίσω, προσπαθώντας να την ερεθίσω όσο περισσότερο μπορούσα.Μετά από μερικά λεπτά όμως, με σταμάτησε, για ν΄αναλάβει η ίδια δράση.Αφού ασχολήθηκε πρώτα με τ΄αρ@@@ια μου, τα οποία στην κυριολεξία ξεζούμισε και τα μούλιασε με την παιχνιδιάρα και γκαβλιάρα γλώσσα της, μου πέρασε το προφυλακτικό κι άρχισε αργά κι αισθησιακά να με απογειώνει.Η τεχνική της άριστη, με ποικιλία χειρισμών δεν είναι ποτέ μονότονη.Ίσα-ίσα χρησιμοποιεί καταπληκτικά τη γλώσσα και το στόμα της πετυχαίνοντας το επιθυμητό αποτέλεσμα.Deep throat, φτυσίματα, εναλλαγές στο ρυθμό, παιχνίδια με τη γλώσσα της στη βάλανο και σε όλο τον κορμό του μικρού manager, λάγνες, αισθησιακές κι ερωτικές ματιές καθόλη τη διάρκεια του στοματικού και κυρίως χωρίς να χρησιμοποιεί τα χέρια της, με ερέθισαν αφάνταστα.Δεν άντεχα άλλο.Έμεινα ξαπλωμένος και ζήτησα απ΄την Μαριάννα να ξεκινήσουμε με την ίδια από πάνω.Η αίσθηση του μικρού manager μέσα στο καυτό κι υγρό μουνάκι της ήταν τέλεια.Τα χέρια μου ήταν ελεύθερα να εξερευνούν τα στήθη και το κωλαράκι της.Και το στόμα μου να πιπιλάει τις ρόγες της, κάθε φορά που έγερνε προς το μέρος μου.Αλλαγή σε ιεραποστολική στάση όπου βυθισμένος στα πανέμορφα μάτια της και μετά από μερικά λεπτά έντονου ρυθμού ήρθε το τέλος, καταθέτοντας τα υγρά μου μέσα στο προφυλακτικό.
Μείναμε για λίγο αγκαλιασμένοι και σιωπηλοί.Μου έδωσε δυο φιλιά στα μάγουλα.Κι αφού την ευχαρίστησα για τις υπέροχες στιγμές που μου χάρισε, γι΄ακόμη μια φορά, έφυγε απ΄το δωμάτιο χαμογελαστή, όπως ήρθε, για τον επόμενο τυχερό συναγωνιστή.Η σέξυ κι αισθησιακή φωνή της Μαριάννας που με καληνυχτούσε απ΄το βάθος του στούντιο, με συνόδευε καθώς αποχωρούσα, απόλυτα ικανοποιημένος, μετά από ακόμη μία συνεύρεση μαζί της.

Υ.Γ. Ο χαμηλός βαθμός για την υπηρεσία οφείλεται στο γεγονός, ότι έχει να μάθει ακόμη πάρα πολλά.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
Κοπέλες διαθέσιμες
-
Ημερομηνία
June 09, 2013
Τιμή €
70
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού