Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 25 10 0.5
Studio 11 December, 2020 11531
Τσικνοπέμπτη με την Εβελίνα.
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Βράδυ Τσικνοπέμπτης κι αφού "τσίκνισα" με καλή παρέα, για να τηρήσουμε τα έθιμα, ανηφόρησα στο βουνό, στο Βριλησσού 36 Α, για να επισκεφτώ την Εβελίνα.Με υποδέχτηκε η ευγενέστατη Κατερίνα και μου παρουσίασε τις δύο κούκλες που είχε μαζί της.Την Εβελίνα και την Μαρκέλλα.Τα είπαμε για λίγο στο σαλόνι, σε φιλικό κλίμα, αφού κι οι δύο κοπέλες είναι πολύ επικοινωνιακές και πολύ καλές στο social time.Πλήρωσα το αντίτιμο για το πρόγραμμα 69 και πέρασα στο δωμάτιο, περιμένοντας την Εβελίνα.Πρόκειται για μια πολύ όμορφη, αδύνατη, με μακρυά, μαύρα μαλλιά ως τους ώμους, κοπέλα απ΄την Ρουμανία.Έχει σφιχτό, στητό, 2άρι στήθος και περιφέρεια τουρλωτή και με τις ιδανικές καμπύλες, που δε σε κολάζει.Το δωμάτιο είναι ευρύχωρο, με μεγάλο κρεβάτι, ντουζιέρα, νιπτήρα, σφραγισμένη πετσέτα, τηλεόραη κι ένα τεράστιο καθρέπτη στον πλαϊνό τοίχο.
Ήρθε γρήγορα με την πετσετούλα της και φορώντας ένα ζευγάρι ροζ και σέξυ παντοφλίτσες, με φιογκάκια, όπως μου είπε, όλο σκέρτσο και νάζι.Ξεβρακωθήκαμε στα γρήγορα και μπήκαμε μαζί στο ντουζ, για να φρεσκαριστούμε.Με την ευκαιρία, έπεσε κι αρκετό μπαλαμούτι εκ μέρους μου, αφού η κωλάρα της είναι σκέτος πειρασμός, που δε μπορείς να αντισταθείς και να μην της τον χουφτώσεις.Αφού σκουπιστήκαμε, μεταφερθήκαμε στην πολυθρόνα που υπάρχει στο δωμάτιο.Συνεχίσαμε με φιλιά στο λαιμό, τα αυτιά, το στήθος.Ανέλαβα πρώτος δράση κι αφού ασχολήθηκα με το στητό και σφιχτό στήθος της, πιπιλώντας τις ρόγες της, κατέληξα ανάμεσα στα πόδια της.Γονάτισα μπροστά της, της τα άνοιξα και τα έφερα πάνω στους ώμους μου, για να έχω ελεύθερη πρόσβαση στο όμορφο, περιποιημένο (χωρίς ίχνος τρίχας) και καθαρό μουνάκι της.Μετά από λίγο με σταμάτησε και ξαπλώσαμε στο κρεβάτι σε κλασσική στάση 69, αφού ήθελε, να με περιποιείται κι αυτή ταυτόχρονα.Έγλειψε και μούλιασε τα α@@@ια μου με τη γλώσσα της, μου πέρασε το προφυλακτικό και μου πρόσφερε μια πάρα πολύ καλή πίπα.Με πολύ καλή τεχνική, βαθυές καταπόσεις, εναλλαγές στο ρυθμό, φτυσίματα, χωρίς να χρησιμοποιεί τα χέρια της, αλλά χωρίς να αφήνει αμέτοχη τη γλώσσα της, την οποία χρησιμοποιούσε τέλεια και σε όλο το μήκος του πέους μου, αλλά και στη βάλανο.Ταυτόχρονα, εγώ έγλειφα έντονα και με πάθος την κλειτορίδα και τα μουνόχειλά της, βυθίζοντας και τη γλώσσα μου στο υγρό και καυτό μουνάκι της.Είχαμε ερεθιστεί κι οι δύο και γι' αυτό της ζήτησα, να ξαπλώσει ανάσκελα και ξεκινήσαμε να κάνουμε σεξ σε ιεραποστολική στάση.Ένοιωσα τον καυτό εσωτερικό της κόσμο κι άρχισα να μπαινοβγαίνω μέσα της αργά κι αισθησιακά.Παράλληλα, την φιλούσα στο λαιμό και στα στήθη της.Στη συνέχεια γονάτισα, έφερα τα πόδια της στους ώμους μου, ανεβάζοντας στροφές και ρυθμό, χωρίς να παραμελήσω τις πατούσες και τα περιποιημένα δάχτυλα των ποδιών της, κάτι που φάνηκε να της αρέσει και να απολαμβάνει.Επόμενη στάση, με την Εβελίνα φυσικά στα τέσσερα.Στήθηκε τέλεια, δίνοντάς μου την ευκαιρία, να πετύχω τέλεια και πλήρη διείσδυση, στηριζόμενος στα σφιχτά κωλομέρια της.Βέβαια, τιμήθηκαν και με αρκετά μπατσάκια, τα οποία ξεκίνησε η ίδια, χτυπόντας τα μόνη της.Το υπέροχο θέαμα της κωλάρας της μπροστά, αλλά κι οι λάγνες ματιές που μου έριχνε, έχοντας γυρίσει το κεφάλι της προς το μέρος μου, με είχαν ερεθίσει αφάνταστα.Ανέβασα το ρυθμό και μετά από μερικά λεπτά έντονου σφυροκοπήματος ήρθε το τέλος.
Δεν έφυγε αμέσως, αλλά έμεινε λίγο ακόμη και μπόρεσα να κρατήσω το καυτό και νεανικό κορμί της στην αγκαλιά μου.Έκανε ντουζ, φόρεσε το μαύρο στριγκ και τα ροζ παντοφλάκια της και με αποχαιρέτησε με δύο γλυκιά φιλιά στα μάγουλα.Ακόμη μια φορά η Εβελίνα πρόσφερε τον καλύτερό της εαυτό, για να με ικανοποιήσει και να με κάνει να περάσω υπέροχα μαζί της.Χαμογελαστή κι ευδιάθετη καθόλη τη διάρκεια της συνεύρεσής μας.Με πολύ καλή συμμετοχή (πολύ καλή στα προκαταρκτικά, με αληθοφανείς, αλλά όχι υπερβολικούς αναστεναγμούς), χωρίς να βιάζεται, σε ρυθμό gfe.Πολύ καλή στο social time, με πολύ καλή άισθηση του χιούμορ, σου δίνει την εντύπωση, ότι βρίσκεσαι με κάποια γνωστή σου ή την κοπέλα σου.Αποχώρησα απ΄ το στούντιο απόλυτα ικανοποιημένος.Κάτι που σίγουρα θα επαναλάβω, όσο πιο σύντομα γίνεται, παρέα με την όμορφη και τρυφερή Εβελίνα.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
Κοπέλες διαθέσιμες
Μαρκέλλα
Ημερομηνία
February 12, 2015
Τιμή €
70
Εξτρά €
-
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού