Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 28 10 0.5
Studio 30 November, 2020 5243
Ήδονη ... μέ μία ματιά ..κάπου !!!!!!
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Ητανε πρίν καιρό μία συνάντηση έκτος studio πού μοιραία θά είχε καί τήν καταληξη τήν πρέπουσα.... στό studio
Όνομα ....... Τζοβάνα ..... Μουρίτσα πονηρή, κορμάκι σφικτό νεανικό ....μεσούλα ??
.......δαχτυλίδι βυζάκια δυομισάρια, συμμετρικά, έκπληκτικής άφής, με όμορφες ρωγίτσες.
Κωλαράκι ποίημα καί μουνάκι χάρμα άνατομίας,παχουλό παχουλό άπο τά λίγα πού έχω συναντήση στήν έρμαφρόδιτη ζωή μου !!!!!!

Χώρος εύπρεπής άλωστε τό Βριλησσού 36 φημίζεται , καθαρός καί σοβαρός.

Σεντόνια πάντα καθαρά καί χώρος πεντακάθαρος !!!!!
Parking άπλετο μπροστά, φωτογραφίζεσαι βέβαια ότι ήρθες να γαμίσεις, άλλά πιός νιάζεται.

Τό σαλονάρισμα τής Τζοβάνας άποκλείεται να άφήσει άσυγκίνητο άρσενικό, πόσο μάλλον έμένα, που πληροί τις άπαιτήσεις....

Ξαφνικά πήρα τό μήνυμα άπό τό όλο νάζι βλεμα της .....

Πέρασα στό δωμάτιο καί άφησα τον zidan68 νά ρυθμίση τό οίκονομικό.....

Αναμονή έλάχιστη έως καθόλου καί τό λαγνο βλέμα έσκασε μύτη καί πρίν καλα καλά καταλάβω τί συμβαίνη βρέθηκα στριμωγμένος όρθιος στήν γωνία άνήμπορος νά άντισταθώ στίς όρεξεις τής Τζοβάνας ..... άφέθηκα λοιπον στα σχέδιά της καί όμολογώ ότι ή συμμετοχή της μού άλλαξε καί άνέβασε τήν διάθεση μου !!!!!!!

Χάδια καί ένα έκπληκτικό body fire body, κατέληξε σέ μιά άπίστευτα αίσθησιακή ίσπανική άκούγωντας τις άνάσες τά φτυσίματα καί τα άναφιλητά της.

Ανέλαβα δράση λοιπόν γλείφοντας το πανέμορφο στητό της στήθος...
(Γαμώ τό στήθος έχει τό μωρό )

Το στοματικό της ήταν όπως άκριβώς ήθελα.. τεχνικό, παθιάρικο, μέ πολύ φτύσιμο...

Ξαφνικά άνέβηκε έπάνω μου...ή απόλαυση σέ όλο της τό μεγαλείο ......

Με κατάπινε σάν τήν χάρυβδη μέσα της καί έγω να νιώθω το στενό της μουνάκι χωρίς την προσθήκη λιπαντικού ( ήτανε φτιαγμένη ??... δέν τό έμαθα καί άς ρώτησα)

Αλαξα στάση καί ήρθα πίσω της...
Μαγεία.................παίξιμο της λεκάνης της σε oriental ρυθμούς και έναλλαγές του
άργιλέ ........
Τό τέλος έρχότανε .

Τη γύρισα λοιπόν άνάσκελα και κρατιόμουνα όσα δευτερόλεπτα μπορούσα, να άπολαμβάνω τους ήχους της άπό το σμιλεμένο της κορμί καί την ήδονή άπο τό στενό της μουνάκι .... καί ξάφνου μού πετάη τό θεικό ........
(θέλης τόν κώλο μου ???????????) Τί τό ήθελε ............

Αυτό ήταν , έκρηξη κρυοδυναμίτη και τέλος !!!!!!!

Έμεινα μέσα της κάποια λεπτά και τότε κατάλαβα πώς όλη την ώρα ήμουν μαζί της στο μαγεμένο πουθενά!

Η Τζοβάνα είναι ένα κορίτσι έκπληκτικό , άν καί ήτανε ή πρώτη φορά νόμιζα ότι έχω ξαναπεράση μαζί της πολλές φορές ........Κλείνοντας να άποδώσω τα εύσημα που πραγματικά, της άξίζουν!!

Εμφάνιση, συμπεριφορά, καί έπαγγελματισμός ύψηλού έπιπέδου...........
Πράγματι έκπληκτική ...... καί τό σπουδαιότερο έχει ένα μουνάκι έκπληκτικού μεγέθους...............
(μού θύμισε λίγο Έλένη άπο 104 τό μουνάκι)
πού θά τό λατρέψουνε οί fun τού είδους !!!!!!

Βέβαια ή δική μου κρίση είναι ή ώς άνω διά τήν συνευρεση....

Υ.Γ. Βέβαια θά ήθελα νά γραψω κάτι ποιητικό , άλλά οί λατρεμένοι μου fun
θέλουνε κριτικές πεζές ......

Τά σέβη μου !!!!!!!!

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Τζοβάνα !!!!!
Κοπέλες διαθέσιμες
Κλαούντια !!111
Ημερομηνία
May 15, 2012
Τιμή €
50
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Τα φτύνει
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού