Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 28 10 0.5
Studio 30 November, 2020 5242
μποντε μποντε εισαι εδω τρωω το κοτοπουλο κ σφυροκοπω
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Τη λιζα την ειχα δει πολλες φορες σε τσαρκες μου , αλλα δεν εμπαινα μαζι της μαλακια μου με διεψευσαι με τις
υπηρεσιες της .
Καναμε ενα τσιγαρο στο σαλονι κ μπηκα δωματιο
ερχεται κ αρχισε το σοου κ πεφτει πανω μου με αγριες διαθεσεις φιλια ,χαδια χαμουρεμα και ετριβε το στηθος της
πανω μου με πολυ ερωτισμο καθως με γλωσσοφιλιαζε βαθεια κ ερωτικα.
Κατεβηκε προς τα @@@@@@@ μου κ αρχισε να τα ρουφαει με μαεστρεια κ μου φτυνε τη πουτσα την επαιζε κ μου εκανε μια πιπα αξεχαστη πολυ καλη πιπα θα ελεγα ενω μου χε φερει το μουνακι της στα μουτρα .
Συνεχισε ετσι μεχρι να με καβαλησει ενω εγω εγλυφα τα βυζακια της κ αυτη με γλωσσοφιλιαζε ερωτικα
κ μετα αρχιζει το σοου με σηκωσε ορθιο κ με τσιμπουκωνε γονατιστη κ μετα με τραβαει προς τον νιπτηρα
το ενα ποδι στον τειχο κ εγω να την γαμαω στα ορθια τα χα παιξει μ αυτα που μου κανε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Την πεταξα στο κρεβατι κ τη πηρα στα τεσσερα πολυ καλη κ σ αυτη τη σταση οπου δεν αντεξα κ εχυσα .
εξοδος απ το δωματειο φαγοποσεια κ ξανα εισοδος και την πηρα απ τη πισω τρυπα της ιεραποστολικα
και πισωκολλητα ,αλλα ηθελα να της γαμησω λιγο το στομα κ εγω να παιζω με το μουνακι της
αρχισε να μου γλυφει τ αρχιδια κ μου επαιζε την πουτσα κ αδειασα πανω στα βυζακια της.
μποντε φιλακια παρε λιγο μεζε να χεις κατι να λες τα φιλια μου σου στελνω.............
καποιος θα εχει 40 πυρετο

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
λιζα
Κοπέλες διαθέσιμες
οχι
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
September 16, 2013
Τιμή €
50
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
A-level (πρωκτικό)
Ναι
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού