Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 28 10 0.5
Studio 30 November, 2020 5305
Μαρκελλα
Γενική βαθμολογία
 
8.3
σε μια εφημερία ρουτίνας καταφέραμε να μείνουμε άυπνοι 20ώρες αποκομίζοντας αρκετή δυσφορία και καλή ποσότητα υγρού στις σπερμοκύστες μας
...εκείνο τα καυλάκι μου έδωσε μήνυμα καύλας κοιτώντας με πονηρά στα μάτια και σύντομα βρεθήκαμε στο δωμάτιο...
...άρχισα να ικανοποιώ τα λειχικά μου ένστικτα στις οιστρογονοσμιλεμένες μαστικές καμπυλότητες θωπεύοντας παράλληλα τους γλουτούς της ενώ ο φαλός μου είχε γίνει κατάρτι...
και κάπου εκεί ο επαγγελματισμός πήγε περίπατο...
ρομαντικά λόγια καύλας εναλλάσονταν , με δακτυλική πρωκτοσκόπηση και ύστερα παθιασμένη αιδοιλειχία με την πύελο της να πάλλεται σαν ψάρι...
ύστερα άρχισε να μου λείχει το γυμνό πέος ενώ της δακτύλιαζα την κλειτορίδα
ανέβηκε πάνω μου και ύστερα απο ένα σύντομο κρεσέντο γέμισα το πλαστικό με σπέρμα...
κάπου εκεί απαλλάχτηκα απο το πλαστικό
το καυλάκι δεν ήθελε να φύγει , αρχίσαμε πάλι της θωπείες και τις χειλεογλωσσικές παράτριψεις προσπαθώντας να κάψουμε το άρτιεκλυθέν προλακτινικό μίγμα της ανερέθιστης περιόδου...
είμασταν κολλημένοι κάμποση ώρα , με τα υγρά χειλάκια του αιδοίου της να τρίβονται στη ραχιαία επιφάνεια του πέους μου, στην αρχή ήρεμα και στη συνέχεια πιο έντονα
άρχισα να ξανακαυλώνω , είχα και πάλι στύση , το καυλάκι χτυπιόταν απο πάνω μου με το υγρό μουνάκι της , μέχρι που ένα δεύτερο υγρό κύμα έλουσε τις ηβικές μας χώρες και λίγο το σεντόνι...
...βγήκα στο δρόμο κάπως σαστισμένος απο την απροσδόκητη εξέλιξη , αλλά ένιωθα ασφαλής καθώς δεν ξέρει όυτε το όνομά μου ούτε το κινητό μου και ήδη ήμουν αρκετά μέτρα μακρυά..

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μαρκελα
Κοπέλες διαθέσιμες
2
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
June 16, 2015
Τιμή €
40
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Με σκούφο
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *