Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 28 10 0.5
Studio 30 November, 2020 5273
H καλύτερη μου φορά με την Πένυ.....
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Σε σημερινή τσάρκα συνάντησα μετά από καιρό την Πενυ. Γνωστή σε πολλούς πιστεύω, και δεν θα κουράσω με περιγραφές.
Για μια ακόμα φορά απίστευτο sex show στο σαλόνι, άνθρωπος είμαι και όχι robot, και δεν μπόρεσα να αντισταθώ.

Η Πενυ είναι πάντα καλή στο δωμάτιο, αλλά σήμερα ήταν το κάτι άλλο. Προκαταρκτικά μοναδικά, με φιλιά, χάδια αγκαλιές, σε μεγάλη χρονική διάρκεια.
Απίστευτο στοματικό, με φτυσίματα, πέρασμα της γλώσσας της σε όλο τον «μικρό Cheyenne», καραμέλωμα στα @@κια, deep throat. Και πάλι προκαταρκτικά με τον ίδιο όλο πάθος ρυθμό, για να επακολουθήσει νέο στοματικό.
Το sex μαζί της άψογο με πολλες εναλλαγές στάσεων εντος και εκτός κρεβατιού, με σφιχτές αγκάλες, χάδια και πολλά άλλα σεξουαλικά παιχνίδια. Μετά το τέλος μιλήσαμε για λίγο, και έφυγε σχετικά σύντομα, μιας και το κουδούνι δεν είχε σταματήσει να χτυπάει, αφού με καληνύχτισε με ένα πεταχτό φιλάκι στο στόμα.

Σήμερα ήταν η καλύτερη μου εμπειρία με την Πενυ. Σε μια συνεύρεση με μεγάλη άνεση χρόνου, πήρα αυτό που ζήταω σε μια επίσκεψη μου σε studio. Τρυφερή, υπομονετική δεκτική στις ορέξεις μου, με έκανε να ξεχαστώ και να νοιώσω ότι έκανα sex με μια κοπέλα που μου αρέσει και της αρέσω. Μια από τις απολαυστικότερες συνευρέσεις που είχα τον τελευταίο καιρό.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Πένυ , που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Πένυ
Ημερομηνία
April 26, 2011
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Πλαστικές επεμβάσεις
στα στήθη
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού