Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 28 10 0.5
Studio 30 November, 2020 5304
Αμάντα η Βασίλισσα της Ηδονής!!!
Γενική βαθμολογία
 
9.8

Η επίσκεψη στο στούντιο έγινε την ώρα του Ισπανικού ντέρμπι, για ευνόητους λόγους. Αλλά οι συναγωνιστές μας ήταν ήδη εκεί.
Να σας πω μόνο πως ξαφνιάστηκα λίγο στην αρχή, γιατί δεν είχα ξαναδεί την Αμάντα μελαχρινή. Το νέο μαλλί είναι πολύ σέξι και της ταιριάζει κι αυτό πολύ. Τα υπόλοιπα πιθανόν να τα ξέρετε. Ψηλή, με μοντελέ σώμα, μόνιμο χαμόγελο στα χείλη κι ένα μεγάλο τατουάζ στην πλάτη (και 2-3 ακόμη πιο μικρά).
Πολύ ευδιάθετο σαλονάρισμα όπως πάντα, με χορό στον στύλο και καυλωτικά χτυπήματα στο λαχταριστό κωλαράκι της. Μπορεί κανείς ν' αντισταθεί σ' αυτή τη γλυκιά φωνή που σε καλεί στο δωμάτιο;;; Εγώ πάντως δεν μπόρεσα.
Είσοδος και αναμονή. Με το που μπαίνει η Αμάντα στο δωμάτιο αρχίζει να χορεύει πολύ προκλητικά στο ρυθμό της μουσικής, μπροστά στον καθρέφτη. Σούπερ καύλα! Μετά από λίγο βγάζει τα τακούνια της κι ανεβαίνει στην καρέκλα για να συνεχίσει εκεί τον χορό της. Το πιο γλυκό μαρτύριο απ' όλα! Στην συνέχεια βγάζει με αργές κινήσεις τα εσώρουχα της κι ορμάει στο κρεβάτι. Ευτυχώς, γιατί δεν άντεχα άλλο μακριά της!
Την χούφτωνα όπου έβρισκα με τέτοια ένταση και πάθος, σα να είχα να ακουμπήσω γυναίκα για χρόνια. Κι αυτή όμως δεν πήγε πίσω. Φιλιά σε όλο το σώμα μου, ενώ με το χέρι της χάιδευε το πέος μου.
Με είχε φτιάξει για τα καλά. Παίρνω εγώ το προφυλακτικό απ' το τραπεζάκι και της το δίνω. Ονειρική πίπα!!! Φτυσίματα, deepthroat (τον πήρε όλο στο στόμα της, μέσα για μέσα) και special καραμέλωμα στα @@. Την σταμάτησα γιατί υπήρχε κίνδυνος η συνάντηση μας να τελειώσει πρόωρα. Ανέβηκε πάνω μου και το ματς ξεκίνησε. Έγλυφα τα βυζιά της αχόρταγα ενώ τα χέρια μου είχαν κολλήσει πάνω στο κωλαράκι της. Τρομερός ρυθμός!
Μόλις κατάλαβε ότι κατέβασα λίγο ταχύτητα (για να μην τερματίσω εκεί), σταμάτησε. Σηκώθηκε από πάνω μου και πήγε προς την άκρη του κρεβατιού. Χωρίς να κατέβει, έπιασε την καρέκλα με τα χέρια της και την έφερε πιο κοντά. Τα γόνατα της ήταν πάνω στο κρεβάτι και τα χέρια της πάνω στην καρέκλα. Κι όλα αυτά μπροστά στον καθρέφτη. Καλά, μιλάμε για ΤΟ στήσιμο. Γυρίζει προς το μέρος μου και χαμογελώντας μου κάνει νόημα να πάω εκεί.
Χωρίς δεύτερη σκέψη ορμάω σαν ταύρος κι αρχίζω να την σφυροκοπάω αλύπητα! Η Αμάντα βόγκαγε και μαζί της κι εγώ. Εκεί δεν κρατήθηκα άλλο και της έριξα και μερικά μπατσάκια στον πισινούλη της! Το σκηνικό αυτό κράτησε αρκετά λεπτά γιατί δεν ήθελα να αλλάξουμε στάση και συνοδεύτηκε από τα ανάλογα προστυχόλογα!
Πόσο άλλο πια ν' αντέξω; Το ηδονικό τέλος ήρθε να με βρει! Έπεσα προς τα πίσω με την πλάτη στο κρεβάτι, αποκαμωμένος. Σκεφτόμουν "μακάρι να μπορούσα να κρατήσω κι άλλο..."
Ανταλλάξαμε μερικές κουβέντες για το πως περάσαμε το Πάσχα και στην συνέχεια η Αμάντα ντύθηκε, με καληνύχτισε γλυκά και βγήκε γιατί το κουδούνι είχε ήδη χτυπήσει 3-4 φορές (μα καλά, κανείς δεν είδε προχθές τον σούπερ ημιτελικό;;;)
Αμάντα είσαι Καύλα, με το κάπα κεφαλαίο!!! Να είσαι σίγουρη πως θα με ξαναδείς πολύ σύντομα!!!

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Αμάντα
Ημερομηνία
April 27, 2011
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *