Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 6 10 0.5
Call Girls 01 June, 2013 1123
Του κώλου το ανάγνωσμα!
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Κοιτάζοντας τα videos της Svetlana, αποφάσισα να αλλάξω το αποψινό μου πρόγραμμα και να την συναντήσω. Τηλεφώνησα λοιπόν και μετά από εύκολη συνεννόηση με την τηλεφωνήτρια, η συνάντηση κανονίστηκε και στην ώρα της ακριβώς ήταν στο δωμάτιο.

Ρωσίδα, ντυμένη με ένα απλό φόρεμα αλλά χωρίς τακούνια, ίσως λόγω του ύψους της (1.76-1.78). Νεαρή ηλικιακά, με απλά συμπαθητικό πρόσωπο και μακριά μαύρα μαλλιά. Έχει βάλει κάποια κιλά σε σχέση με τα videos όμως (είναι πριν από 2 χρόνια) και οι φωτογραφίες που έχει στη σελίδα του γραφείου θα έλεγα ότι την κολακεύουν. Νταρντάνα λοιπόν, με μπουτάρες και κωλάρα, στα όρια του ανεκτού για εμένα. Σίγουρα θα έδειχνε καλύτερα αν έχανε λίγα κιλά όμως. Στήθος κανονικό -όπως στις φωτογραφίες- ωραίο στο πιπίλισμα!

Μετά από ένα τις τυπικές συστάσεις (ικανοποιητικά Αγγλικά), μπήκε για ντους και ξεκινήσαμε τον αγώνα. Γλωσσόφιλα και χάδια στην αρχή και σύντομα τον είχε στο στόμα της. Καλή πίπα, με μπόλικο σάλιο, το χέρι το απομακρύνει αν της το ζητήσεις, προσπαθεί και για deep throat όσο μπορεί. Το δυνατό της σημείο όμως (και ο λόγος της συνάντησης), είναι άλλο και το ξέρει. Στήθηκε μόνη της στα τέσσερα και τούρλωσε την κωλάρα της μπροστά μου με τέτοιο τρόπο, που ο σοδομισμός ήταν επιβεβλημένος!

Λίγο λιπαντικό και εύκολη εισχώρηση (δουλεμένος κώλος άλλωστε!) με ταυτόχρονες κινήσεις και από τους δύο. Αυτό ήταν, το ρεπερτόριο μέχρι το τέλος της ώρας ήταν μόνο κώλος, με μια ολιγόλεπτη διακοπή για πίπα στη μέση. Δοκιμάσαμε αρκετές στάσεις με δυνατό σφυροκόπημα και spanking. Δεν είπε όχι σε τίποτα ακολουθώντας τον ρυθμό που έδινα εγώ. Δεν ξέρω αν θα πάρει πρωτοβουλίες σε περίπτωση που την αφήσει κάποιος, πάντως συμμετέχει με σχετικά αληθοφανείς φωνές. Νομίζω ότι προτιμά να καθοδηγείται όμως. Τελείωμα σε στόμα και πρόσωπο, αδιαμαρτύρητα…

Συμπέρασμα: Το να πάρει κάποιος την Svetlana χωρίς κώλο, είναι σαν να πάει στο Παρίσι και να μην δει τον πύργο του Άιφελ. Για εμένα στα 130 δεν έχει καλό vfm, υπάρχουν καλύτερες επιλογές. Ή 150 λοιπόν για full πρόγραμμα ή κάποια άλλη…

Πληροφορίες

Ημερομηνία
June 01, 2013
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
130
Εξτρά €
+20 anal
Service Style
PSE
Φιλί
Με γλώσσα
A-level (πρωκτικό)
Ναι
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με λίγο photoshop
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 4 0

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 June, 2013
Και την περίμενα εγώ στην έκθεση,
αρεεεεεεεεεεεεε ξύλο που θες....
Πάντα τέτοια :P
A
admin
03 June, 2013
και οι τιμές αντί να πέφτουν ανεβαίνουν...
M
moshman
07 June, 2013
;έχετε πολύ πλάκα εδώ!!! το ελεφαντόμπαζο του κερατά που δεν αξίζει ούτε 50 ,προτείνετε να το πάρουν στα 150 + hotel !!!! ε ρε μάπες που θέλετε μερικοί να στρώσετε

Μαντ :
Εσεις οι απο εκεί να δεις τι πλάκα που έχετε,
εμάς βρίζετε αλλά από εμάς ενημερώνεστε γιατί έχετε μπερδέψει τα μπούτια σας και τους κλώνους σας από εκεί.

Δεν νομίζω να στην πρότεινε κανείς να την πάρεις
και δεν καταλαβαίνω και το γιατί πετάγεσαι σαν πούτσα εκεί που είναι ανύπαρχτος.
Οσο για αν θέλουμε μάπες,
1)απλά πρόσεχε τα λόγια σου και όπως μιλάμε εμείς να μιλάς και εσύ,

2) εδώ πρόσεχε γιατί δεν σε παίρνει,αλλού είναι το μπουρδέλο όχι εδώ.
N
nitro
08 June, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...ζηλεύει επειδή δε πήρε λόκω....αχαχα
P
pussydoctor
08 June, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ζηλεύει γιατί κοντεύει να κλείσει το γραφείο του λόγο αναδουλειάς.
A
admin
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Αποτελέσματα ανά σελίδα: