Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 16 10 0.5
Call Girls 26 December, 2020 2603
ένα ραντεβού
Γενική βαθμολογία
 
7.4
η ημερομηνία της συνάντησης, κάπου εκεί κοντά. Παρότι ήθελα από καιρό να την συναντήσω, δεν τα είχα καταφέρει και έτσι μου είχε μείνει απωθημένο, η δε φαντασία μου και οι αρκετά καλές κριτικές μάλλον είχαν δημιουργήσει περισσότερες προσδοκίες από ότι τελικώς διαπίστωσα ότι μου προσφέρθησαν. Όμορφο μακρόστενο πρόσωπο με υπέροχα μάτια, κοντούλα, λεπτοκαμωμένη, ανύπαρκτο όμως στήθος, μοντελέ κορμί παρότι αγύμναστο και με εμφανή σημαδιά τριχοφυίας (βουλγαρία γαρ). Εξαιρετικό ντύσιμο (κυριλέ όχι πουτανέ) και άνετη ευγενέστατη συμπεριφορά.
Οι υπηρεσίες της όμως δυστυχώς -στην δική μου τουλάχιστον περίπτωση - αρκετά διεκπεραιωτικές - τυπικές επαγγελματικές. ενώ ξέρει την τέχνη της πίπας, η διάθεσή της δεν ήταν ερωτική. Ενώ ξέρει την τέχνη του σεξ και φαίνεται, δεν μου έβγαλε αισθησιασμό και ερωτισμό, ούτε όμως και προστυχιά, που θα την κατέτασσε σε pse. Περισσότερο μου έβγαλε τεμπελιά να δουλέψει τα λεφτά της. Τέλος πάντων χωρίς να θέλω να πω ότι ήταν ένα άσχημο ραντεβού, δεν ήταν ένα ραντεβού που δεν θα μου μείνει ιδιαίτερα. Άλλωστε όλοι δικαιούνται να μην είναι πάντα σε ερωτική διάθεση. Γι΄αυτό έγραψα ότι δύσκολα θα την ξαναέβλεπα, γιατί αφενός θα ήθελα λίγο στήθος παραπάνω, αφετέρου ίσως θα της ξαναέδινα μια ευκαιρία.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
November 25, 2014
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1½ ώρα
Κόστος €
280
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Τα φτύνει
Extra ball
Ναι
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με λίγο photoshop
Συμπεριφορά του γραφείου
Καλή
Συνεννόηση με το γραφείο
Εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού