Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 16 10 0.5
Call Girls 26 December, 2020 2604
Η Βουλγαρία δημιουργεί "αυτοκρατορία"!!!!!
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Ταμάρα από Βουλγαρία, πολύ καλή φίλη με την Άλεξ και εδώ συμπαίχτες αρχίζει να δημιουργείται πολύ καλή παράδοση με τις κοπέλες από Βουλγαρία, που αν συνεχιστεί με αυτόν τον τρόπο, θα μετατραπεί σε "αυτοκρατορία"!!!!!
Και εξηγούμε....
Η προηγούμενη πρώην εμπειρία μου με κοπέλες από Βουλγαρία δεν ήταν και η καλύτερη!!!!!
Η Ταμάρα σήμερα, παίρνοντας την σκυτάλη από την Άλεξ, μου διέλυσε πολλές αντιλήψεις μου!!!!!
Πρόσωπο φρέσκο, με πονηρό χαμόγελο που σε συνδιασμό με τις ματάρες τις σε "φτιάχνουν" από την αρχή ότι κάτι πολύ καυλωτικό θα εξελιχθεί στο δωμάτιο!!!
Σώμα με 1,70 ύψος, ντύσιμο casual αλλά μοντέρνο με ωραία γόβα.
Κορμί χωρίς καθόλου περιττά κιλά, βυζί 1,5 με ρόγες κουμπιά που ερεθίζονται δύσκολα, αλλά όταν ερεθίζονται πιπιλάς όλο το βράδυ και κώλος ποίημα!!!!!
Σόρρυ αλλά οι φωτό αδικούν κυρίως το βυζί και γενικά όλο το σώμα. Το μόνο μειονέκτημα που μπορείς να γράψεις είναι οι ελιές που υπάρχουν σχεδόν σε όλο το σώμα!!!!!
Σέρβις με πίπα πολύ καλή, γλειφιτζούρι κανονικό μου τον έκανε, καραμέλωμα όλης της περιοχής, στην αρχή με χέρι αλλά αμέσως με μια κίνηση μου το τράβηξε και πραγματικά με πολύ λίγη καθοδήγηση, μου χάρισε μια αξιοπρεπέστατη πίπα. Σίγουρα θέλει να της πείτε πως την γουστάρετε την πίπα, αλλά η μικρή "πιάνει" πουλιά στον αέρα και προσαρμόζεται αμέσως.
Στο σέξ κανονική "δούλα"......πες μου πασσά μου τι γουστάρεις!!!!!
Έτσι, γιουβέτσι ή κοκορέτσι, εγώ σου λέει θα σε κάνω πασσά στα Γιάννενα!!!!!
Κανένα όχι ή μη, εκτός αν πάτε να της "πειράξετε" την κωλοτρυπίδα, η οποία είναι κάτι σαν την Green Zone στην Βαγδάτη....τουλάχιστον για εμένα!!!!
Γλωσσόφιλα ωραία και παιχνίδι με την γλώσσα της, αν δεν καπνίζετε ακόμα καλύτερα και για τους δυό σας!!!!!
Κατά την διάρκεια του "αγώνα" παίρνει ωραίες έκφυλες και πονηρές εκφράσεις, διακριτικά όμορφα βογγητά και αν την "σπρώξετε" λίγο παραπάνω και δυνατά, τότε αρχίζει και γίνεται Μπερναμπέου το δωμάτιο με ωραίες πρόστυχες λέξεις που σε φτιάχνουν!!!!!
Το φόρτε της είναι στα 4, όπου έχετε θέα τον όμορφο κώλο της, που όταν τον "χαστουκίζεται" νιώθετε να την διαπερνάει ηλεκτρικό ρεύμα!!!!!
Πέρασα πολύ καλά, η Ταμάρα το "έχει" και αν βελτιώσει τα αγγλικά της λίγο ακόμα τότε θα είναι έτοιμη να "παίξει" και με το μυαλό σας άνετα!!!!
Να τις μιλάτε αργά και καθαρά, έχει αυτοπεποίθεση, είναι έξυπνη και το κυριώτερο μαθαίνει εύκολα τα πάντα!!!!
Παρατηρεί, ακούει και αυτό είναι βασικό.....για να πω την αλήθεια, ίσως είμαι και άτυχος, αφού την συνάντησα πρώτος-πρώτος και αισθάνθηκα ότι με τον καιρό η Ταμάρα θα "δώσει" πολλά περισσότερα σε όλα τα επίπεδα!!!!!
Άρα σίγουρα θα την ξανασυναντήσω μόλις μάθω την "προοδό" της!!!!!!


Υ.Γ. Καλώς ή κακώς η Άλεξ ανέβασε πολύ τον πήχη. Αυτό δεν σημαίνει ότι όλες τις κοπέλες πλέον θα πρέπει να τις συγκρίνουμε με αυτή διότι τότε, κανονίστε να την "παντρευτείτε" και να την έχετε συνέχεια όπου θέλετε και όποτε θέλετε!!!!!
Για αυτό τον λόγο το VFM = 6,5 στην Ταμάρα και για κανέναν άλλο λόγο!!!!!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
March 18, 2011
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
170
Εξτρά €
22
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Ναι
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού