Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.3 3 10 0.5
Tea Diamond Massage
Massage GIrls / Μασαζοκόριτσα 18 June, 2021 9794
ΤΕΑ: Νομίζω ότι βρήκα άλλο ένα στανταράκι!
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση πρόσωπο
 
8.0
Εμφάνιση σώμα
 
8.5
Συμπεριφορά/Social time
 
9.5
Συμμετοχή
 
10.0
Καθαριότητα κοπέλας
 
10.0
Ποιότητα / Γνώσεις Μασάζ
 
9.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
 
9.0
Η Τέα είναι μια γυναίκα γύρω στα 35-40, εμφανισιακά είναι λίγο petite, κοντούλα με πολύ ωραίο στήθος. Σε γενικές γραμμές είναι εμφανίσιμη. Το πρόσωπο είναι λίγο σκληρό με μεγάλα χείλη. Ευγενική, χαμογελαστή και ολοκάθαρη. Μετά το social με έκανε μπάνιο και εκει αρχίζει την ‘περιποίηση’ εν συνεχεία έφτιαξε ατμόσφαιρα με μουσική και ζήτησε να χαλαρώσω. Με απογείωσε με body to body και το τρόπο που χρησιμοποιούσε το στόμα της και τα χέρια της στα επίμαχα σημεία! Βαθύ στοματικό με περιποίηση όλης της περιοχής. Με εγλυψε όπου υπάρχει δέρμα στο σώμα και ένα πολύ καλό Β2Β ... δεν άφησε τίποτα που να μη το περιποιηθεί. Είχαμε και πολύ καλό rimjob. Πίπα και γλείψιμο στα μπαλάκια. Γύρισμα ανάσκελα και επαναλήψεις σε γλείψιμο από λαιμό ως πόδια πίπα, σπατουλαρισμα στα μπαλάκια και rimjob. Ξεκίνησα να τη «περιποιούμαι» και εγώ. Mε άδειασε κατά τη διάρκεια του μασάζ με εξαιρετική πίπα και είχαμε και πολύ καλό ταντρικό. Με κορύφωσε άλλες 2 φορές. Τη περιποίηση μου την απόλαυσε πάρα πολύ και έδειξε ότι κορύφωσε πάνω 2 φορές. Τη τελευταία μάλιστα είχαμε και squirting.
Μουσικούλα είχαμε από το κινητό της που ήταν τέλεια για την όλη φάση. Μετά ντουζάκι μαζί με επανάληψη μια πίπας.
Γενικά πέρασα ένα πολύ καλό 90 λεπτο και σίγουρα θα επαναληφθεί.
Η Τεα τελικά είναι πολύ καλή στη δουλειά της.
Έχει το πακέτο σύμφωνα με τις δικές μου επιλογές. αλλά και σε σύγκριση με άλλες κοπέλες που έχω δοκιμάσει.
Μη ξεχνάμε ότι: Σημασία έχει στο τέλος να έχεις περάσει καλά και η Τεα το καταφέρνει αυτό.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
June 30, 2021
Πόλη
Aθηνα
Διάρκεια Μασάζ
90
Τιμή €
100
Εξτρά €
0
Χώρος
Outcall / Στο χώρο σου (hotel / home)
Τεχνική στο μασάζ
Β2Β
Είδη massage
  • Nuru massage / Body Slide Massage
  • Traditional Chinese massage
  • Αισθησιακό / Ερωτικό μασάζ
Happy Ending ?
Ναι / Yes
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 May, 2022
Καλημερα?
οντως κανει squirt??
M
mikele74
01 October, 2023
Τι περιέχει το προγραμμα;;
T
tritwnas
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Αποτελέσματα ανά σελίδα: