Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.1 14 10 0.5
Call Girls 27 October, 2012 2235
Τιγρακι για χριστουγεννα
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Πρωτη συναντηση με το τιγρακι μετα και απο την βοηθεια κοινου μας φιλου στο παρτυ του φορουμ. πολυ ευκολη συνεννοηση και την ημερα που ηθελα ηταν σπιτι μου.
ωραια κοπελα εμφανισιμη και πολυ φιλικη.
εκανε το ντουσακι της και βουρ στο ψητο.
συμμετοχη πολυ καλη και με πρωτοβουλιες. μαλλον της αρεσε μια συγκεκριμενη σταση γιατι καταλαβα οτι κατι την ερεθιζε και τελικα ειχα δικιο γιατι πριν τελειωσω τελειωσε αυτη!!! πρεπει να της αρεσε αυτο και με την ικανοποιηση στα ματια της την περιποιηθηκα καταλληλως. πεντακαθαρη και καυλωτικη.
καναμε μπανακι και μετα στο σαλονι για κουβεντα και τσιγαρακι. αυτη με τραβηξε για δευτερο γυρο οπου ηρθε πολυ φυσιολογικα μετα απο 20-25 λεπτα.
συνολικα καθισαμε περιπου 1,5 ωρα και μετα την πηγα σπιτι αφου την ευχαριστησα.

στο θεμα καθαριοτητας χωρου δεν εβαλα κατι μιας και θα ηταν σκοπιμο να πει η ιδια πως της φανηκε ο χωρος μου χαχαχαχαχα...
εχει πολυ ομορφο σωμα και ωραια στησιματα αλλα εμενα μου αρεσε περισσοτερο το προσωπο και τα ματια της.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
December 24, 2012
Πόλη
Αθηνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1½ ώρα
Κόστος €
150
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Deep Throat
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Ναι
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 January, 2013
Αγάπη μου ο χορός του Σπιτιου ήταν αψογως έτσι όπως μαρεσουν ι άντρες καθαρή κε ένα σπιτη περιπιμενω μέχρι στην τελεφτεα λεπτομέρεια , αγάπησα Τω σπίτι σου είναι αφτω που θέλω κε εγω για μένα Οπότε 10 έπρεπε να βάλεις καθαριότητα χορού ούτε τα ξενωδοχεια 5 ***** δεν την έχουν θα χαρώ να ξαναερθω πάλη ήταν ότι καλύτερο για μένα κε σε Ευχαριστώ παρΑ πόλη που με έκανες να Νοιοθω όμορφα σε ένα μέρος που το ονειρεβομε να ήταν το σπιτάκι μου Μάκια παντού κε ρουφικτα είσαι κάτι ξεχοριστω κε πόλη ´κΑλο για μια κοπέλα cg :*
T
tigraki26
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Αποτελέσματα ανά σελίδα: