Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 2 10 0.5
Valentina Magic Girls
Call Girls 09 November, 2019 2837
Καθαριότητα 0...
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση πρόσωπο
 
6.0
Εμφάνιση σώμα
 
8.0
Συμμετοχή
 
6.0
Συμπεριφορά/Social time
 
6.0
Καθαριότητα κοπέλας
 
0.5
Σχέση απόδοσης/τιμής
 
6.0
Ηγέτη ηκυχηχξνκηβκ Καντάφι να σ στείλω

Σχόλιο Αντμιν: το παρακάτω κείμενο στάλθηκε για να συμπληρωθεί η κριτική, γιατι το μέλος δεν μπορούσε να το ανεβάσει.

Το κορίτσι το πήραμε μαζί μ την κοπέλα μ ήρθε στην ώρα της κ φορούσε μια φόρμα (η οποία ήθελε πλύσιμο) κ ένα μπουστακι,απο social αν δεν μιλούσα εγω δεν πρόκειται να ελεγε κουβεντα. Πολλά τατου κ σκουλαρίκια που δεν φαίνονται στις foto, προσωπικά δεν μ αρέσουν κ αν το ήξερα δεν θα ήταν επιλογή μας....Φιλιά με το ζόρι πίπα απλή χωρίς χέρια, λεσβιακό σχετικά καλό,κορμί καλό με σφιχτό κωλαράκι...Τα πολύ αρνητικά για μένα ήταν ότι το μουνάκι της είχε μια περίεργη μυρωδιά τα Μάλια της Επίσης (Ενώ μπήκε για μπάνιο πριν ξεκινήσουμε) οι πρωτοβουλίες από μεριά της ήταν μηδενικές, τα ρούχα που ήταν βρώμικα κ το ΧΕΙΡΌΤΕΡΟ όταν πήγα στο μπάνιο μόλις τελειώσαμε ειδα το εσώρουχο της το οποίο είχε μια μεγάλη καφέ στάμπα με κάτι ασπρηλες εκεί που ακουμπάει το μουνάκι ήταν το πιο βρώμικο εσώρουχο που εχω δει ποτέ ......κ αλλά δύο πράγματα το ένα είναι ότι αποκλείεται να είναι τόσο στενή π δεν μπαίνει ούτε το δάχτυλο φανταστείτε ότι δεν κατάφερα να μπω όλος μέσα κ το λίγο που κατάφερα ήταν με δυσκολία μέχρι που άρχισα να καταλαβαίνω ότι η γκόμενά μάγκες σφίγγεται επίτηδες,κ το άλλο ότι πήραμε θεραπεία κ οι δύο για μύκητες εξού και η μυρωδιά...

Πληροφορίες

Ημερομηνία
February 01, 2020
Πόλη
Αθήνα
Χώρα
Ελλάδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
200
Εξτρά €
Ζευγάρι
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Ξεσκούφωτη
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με αρκετό photoshop
Συμπεριφορά του γραφείου
Καλή
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σε καμία περίπτωση!
Ηλικία Πελάτη
35
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 September, 2020
Για δωσε μας καποιες πληροφοριες...τι ακριβως παιχτηκε ???
A
artinos
09 September, 2020
για δώσε περαιτέρω αναλύσεις συναγωνιστή
G
gpd
09 September, 2020
Η κριτική δεν λέει απολύτως τίποτα.
Αν δεν μπορεις να γράψεις ενα κείμενο να μας εξηγήσεις 2 πράγματα, θα κατέβει αναγκαστικά.
M
mad-or-bad
09 September, 2020
Mad ξέρεις ότι είχα πρόβλημα με την κριτική κ δεν ανέβαινε μ τπτ κ απλά τσέκαρα συνέχεια αν ανεβαίνει κ πίστευα ότι δεν θα την ανέβασες μολις έβλεπες τα ακαταλαβίστικα θα κάνω πάλι προσπάθεια να ανεβάσω την σωστή

Σχόλιο Αντμιν : Αυτο ειναι αλήθεια και γιαυτό ανέβηκε, μπορείς απλά να μου στείλεις το κείμενο και να το προσθέσω
D
dhmhtrhs-helen
09 September, 2020
Προστέθηκε το κείμενο , το λάθος ήταν απο το smilies στην αρχή δεν το έπαιρνε ούτε εμένα , με το που το αφαίρεσα την πήρε την κριτική.
M
mad-or-bad
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Αποτελέσματα ανά σελίδα: