Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.1 9 10 0.5
Call Girls 27 December, 2013 1781
το κανεις οτι θες
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Ειλικρινα δεν περιμενα οτι τα σχολια περι φρεσκαδας και νεοτητας θα ανταποκρινονταν τοσο στην πραγματικοτητα. Το κοριτσακι ειναι τρυφερουδι!
Με ξανθο ατιμελητο μαλι και ντυσιμο ρουμανικης επαρχιας μπηκε μεσα στο δωματιο με πολυ φορα. Την πηρα αργα και μολις ειχε ξυπνησει.
Σοσιαλ καλο , μιλαει καλα αγγλικα αλλα πεταει κατι φιδια, ο χριστος και η παναγια . πολυ κλαψα και πολυ χρηση φαντασιας. Μα την παναγια διαβασα τις προηγουμενες κριτικες και σκεφτηκα οτι ΑΝ ειχα ηχογραφησει τι μου ελεγε θα ανοιγαμε 10 σελιδες κουβεντα, εκ διαμετρου αντιθετα σχεδον ολα, δεν τις πιανεις αυτες τις ρουμανες, πρεπει να ξεχνανε και οι ιδιες τι λενε στον καθενα.

Σε καποια φαση την τραβαω κοντα μου για να αρχισουμε. Η πιπα της καλη αλλα δεν με τρελανε . Ακριβως αυτη η δυνατη ρουφηχτη πιπα δεν μου αρεσει και τοσο. Ασχοληθηκα λοιπον με τον καθρεφτη παρατηρωντας ποσο τελειο σωμα ειχε. Στηθος πολυ ωραιο στητο και μεγαλο, μεση σχετικα λεπτη, μακρια ποδια και πολυ ωραιο γεματο καμπυλωτο κωλαρακι με αψογο στησιμο στα τεσσερα . Εκει λεω, αξιζει το μωρο! Ε, επεσε μια αποπλανηση σπεσιαλ και το μωρο υπακουσε σε ολα ! Ενταξει μικροδειχνω κι εγω ειναι και αυτη νεαρη οποτε τα βρηκαμε ευκολα.

Αν περιγραψω το τι εγινε θα ειχαμε αλλες 10 σελιδες συζητηση οποτε το αφηνω ετσι. Γενικα παντως την εκανα οτι ηθελα. ! Δεν θυμαμαι αν τα καταπιε η αν πηγε να τα φτυσει παντως τα πηρε στο στομα.

Μου αρεσε η φαση με τοσο νεαρη κοπελα και περισσοτερο μου αρεσε το πως εξελιχθηκε ολο αυτο. Θα ξαναπαρω σιγουρα !

Πληροφορίες

Ημερομηνία
April 01, 2014
Πόλη
Αθηνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
150
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Extra ball
Ναι
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *