Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.2 7 10 0.5
Call Girls 10 July, 2012 1167
καλή αλλά με ... ενστάσεις
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Ναι πράγματι είναι ευγενέστατη. Ναι πράγματι είναι πεντακάθαρη. Ναι πράγματι επιδεικνύει άριστη συμπεριφορά. Ναι πράγματι έχει πολύ καλή συμμετοχή. Αλλά σε αντίθεση με τους συναγωνιστές διατηρώ σοβαρότατες ενστάσεις. Το κορίτσι (38-40!) Είναι πολύ αδύνατο για τα γούστα μου και το πρόσωπο της καταδεικνύει την ηλικία της, με την οποία δεν θα είχα πρόβλημα αν προσέφερε κάτι το εξαιρετικό(δεν είναι σε καμία περίπτωση το μιλφ που θα σε βάλει κάτω).το στήθος ανύπαρκτο. Οι φωτογραφίες φυσικά όπως ελέχθη καμία σχέση με την πραγματικότητα. οι καιροί κύριοι ειναι χαλεποί για να συμβιβαζόμαστε με ημίμετρα και άλλωστε δεν υπάρχει και λόγος. Εν κατακλείδι δεν ενθουσιάστηκα αφού μετα τις διθυραμβικές κριτικές μάλλον ειχα υψηλές απαιτήσεις. Αλλά εν τέλει ότι πληρώνεις παίρνεις.


Πληροφορίες

Ημερομηνία
March 25, 2013
Πόλη
αγια Παρασκευή
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1½ ώρα
Κόστος €
150
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Ναι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ψεύτικες / Άλλη κοπέλα
Συμπεριφορά του γραφείου
Καλή
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 4 0

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 March, 2013
Φιλε μου εισαι λιγο τσιγκουνης. Αν εμενες αλλη μιση ωρα θα ειχες αλλες εντυπωσεις. Την Φεραρι ην πανε στην πιστα οχι στη παραλιακη .
O
orila
27 March, 2013
Επιτέλους έγραψες στην κριτική σου αυτά που είδα και εγώ, και παλαιότερα είχα αναφέρει στο φόρουμ ( ανύπαρκτο στήθος), για δικούς μου λόγους δεν είχα ανεβάσει κριτική.
O
odyseas
27 March, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ε όχι και ferari η valeria!
P
papastaus
27 March, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αδελφέ να είσαι βέβαιος ότι οδηγώ πολλά χρόνια κι έχω κάνει πολλά χιλιόμετρα, οπότε υποδείξεις ειρωνικές δεν δέχομαι. Η κοπέλα είναι ευγενέστατη και καλό παιδί, αλλά δεν είναι φεράρι σε καμία περίπτωση. Τέλος να γνωρίζεις ότι έγραψα ότι πλήρωσα το ραντεβού για 1 1/2 ώρα, αυτό δεν σημαίνει ότι έμεινα μαζί της μόνο τόσο και ο νοών νοείτω....
A
asterix1
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Αποτελέσματα ανά σελίδα: