Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 1 10 0.5
Call Girls 02 March, 2017 1330
χωρις ανασα
Γενική βαθμολογία
 
8.5
κι ομως χωρις ανασα πηγε ολο το ραντεβου
εντυπωσεις παραπανω απο θετικες!!!!με πεθανε στο γλωσσοφιλο...τετοιο χαμουρεμα ουτε με γκομενα μου δεν εχω κανει....κυριολεκτώ ουτε ανασα δεν μ αφησε να παρω...δεν μπορουσα να τραβηχτω...με ξαναφιλαγε ποιο βαθεια και υγρα πεθαινεις....1.5 ωρα αναψα 2 τσιγαρα συνολο....καπνισα μολις μια κ μοναδικη τζουρα!!!
μελαχρινο στο 1.65 περιπου 50+κιλα σκαει στη πορτα....προσωπο (οχι ασχημο...αλλα ουτε κ ομορφο) σωμα ( λεπτη μεν τη λες αλλα σιγουρα ποιο ''χαλαρη'' απο οτι φαινονται στις φωτο!) δεν σε εντυπωσιαζει...σε εντυπωσιαζει ομως και σε κερδιζει αμεσως ο χαρακτηρας της...ποιο αυθόρμητη προσχαρη δεν γινετε....νομιζα οτι ημουν μ ενα χαρουμενο παιδακι που εκανε και πεταγε ολο αστεια κ ατακες κ λιωναμε στα γελια....μεχρι και το στενο μποξερακι μου εβαλε...
αν θα πω αυτα που εζησα...θα με πειτε καραψωναρα....με το που με ειδε ξετρελαθηκε...αυτο ειπε κ αυτο εδειξε!!!αν ηταν ηθοποιία....δεν εχω ξαναδει καλυτερο ηθοποιο σ αυτη τη ζωη!!!....εγω επιλεγω να πιστευω οτι οντως το ζουσε...
με το που σκαμε το πρωτο φιλι....αυτο ηταν...αρρωστησε με τη γλωσσα οπως ειπε.....και απο κει κ περα....εγω εχασα το κοντρολ....το τη χαμουρεμα επεσε δεν περιγραφετε...ρε να μην μ αφηνει ουτε ποντο να τραβηχτω...τσουπ ξανα με ξαναβουταγε 'μ αρεσει θελω κι αλλο''....αλλο που δεν ηθελα....ρε ανασα δεν μ αφησε να παρω....και εκει που αρχιζουν τα μουγκριτα....ξαφνικα τιγρης....μου βγαζει λυσσασμενα πλεον το μποξερ...με σπρωχνει ορθιο στο τοιχο....και αρχιζει να με ρουφαει ολοκληρο ομως λεμε....ο πιτσιρικας αφου μπηκε στο στομα της....τελος εξαφανιστηκε....ρε που ναι η μπαλα οεο??να μου ρουφαει τ αρχιδια λες και δεν ειχε ξαναδει στη ζωη της....να μου σηκωνει το ποδι..και να μου γλυφει το κωλο....εκει στροφαρω εγω...πεταμα στο κρεβατι...σακουλα και ανελεητο καρφωμα μετα μανιας...αυτη αρρωστησε και γαυγιζε σα σκυλα....χαστουκια στη μαπα εγω...φωνες αυτη...''σ αρεσει μωρη καυλα?'...''κι αλλο..κι αλλο ποιο δυνατα''....κ ολο να με βουταει κ να ρουφαει τη γλωσσα μου...παλαβωσα λεμε...το γατακι μας βγηκε τιγρης.....απλα δεν ξερω τη εκανα...τοση ενταση εδωσα.....ας ακουσε ολο το χοτελ....τελος σακουλα...που να προλαβω αλλου....
σοσιαλ λιωσαμε στα γελια μ αυτα που εκανε....αναψα τσιγαρο....τσιγαρο δεν εκανα παντως ολη την ωρα με το στομα και τη γλωσσα μου ασχολιοταν....
ξανα παλι κατω για λαρυγγοσκοπιση....τον εξαφανισε...λες και ειχε να φαει 10 μερες και την τα'ι'ζα πι(ου)τσα...2ος γυρος τα ιδια...αυτη τη φορα με γαμισε αυτη ομως... χαζευοντας εγω τα πραγματικα 2.5 βυζια της (πολυ δυνατο σημειο της για οσους ασχολιουνται)....καταθεση στομα....
τετοιο δεν μου εχει ξανατυχει...2ο τσιγαρο...μια τζουρα μ αφησε να κανω....παλι γλωσσοφιλα....μεχρι να φυγει..
ενω δεν θα ξετρελαθεις απ'την εμφανιση της....θα ξετρελαθεις με χαρακτηρα ενεργεια Συμμετοχή Συμπεριφορά στα οποια παιρνει 11....εστω και AN τα μισα να σου κανει απ'αυτα που εκανε σ εμενα!!!
HAVE...FUCK



Πληροφορίες

Ημερομηνία
March 12, 2017
Πόλη
αθηνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1½ ώρα
Κόστος €
80 TEST
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Τα καταπίνει
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Ναι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με λίγο photoshop
Συμπεριφορά του γραφείου
Καλή
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Ηλικία Πελάτη
23.9
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 June, 2017
ποσο χρεωνει κανονικα?
P
poutanikos
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Αποτελέσματα ανά σελίδα: