Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 14 10 0.5
Call Girls 14 June, 2014 5224
μουναρος.....αλλα !!!!!!!!!
Γενική βαθμολογία
 
8.5
λοιπον για να τελειωνουμε....η γκομενα ειναι μουνος στην εμφανιση (μονο με την tamara μπορω να την συγκρινω και αυτο λεει πολλα !!!!!!!!!) γυναικα που θα την ηθελες να την εχεις διπλα σου και να την κυκλοφορεις παντου !!!!!!!! οντως παιζει στο γνωστο music clip του Τus.............με εκανε και την συναντησα 2 φορες μεσα σε 10 ημερες ..η πρωτη συναντηση δεν υπηρχε...τετοια χημεια ειχα καιρο να ξαναβρω !!!!!!!!( memories crystal crown , Alexandra , dimitra , tamara top 4 for me ;-) ) να ρουφαω τα υγρα της ...να ρουφαω τα δικα μου ¨σαν λυσασμενοι σκυλοι!!!!!!!!!" και παμε στην 2η συναντηση...λεω αν η πρωτη ηταν ¨ερωτευτηκα εναν αγγελο ? ¨πως θα ειναι η 2η???????? !!!!!!!!!!!!! εκει τα παντα χαθηκαν !!!!!!!!!! μιλαγε ακαταυπαστα ......καπνιζε και επινε μπιρες ...και καθε λιγο στην τουαλετα για pipi οπως μου ελεγε...................εχασα ενα lotto ...μια εικονα / δυο διαφορετικοι κοσμοι απο την εν λογω...απογοητευτηκα στο τελος αλλα ισως καλυτερα για εμενα...η συγκεκριμενη ειναι καταστροφη ....απο την μια να σε κανει να ξεχασεις και το ονομα σου....και απο την αλλη να @@@@@@@@@@@@ την ωρα που την συναντησες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!( ΥΓ. μην μου ζητατε τηλ. γιατι υποσχεθηκα να μην το δωσω) εν τελει μουνος ναι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αλλα στον κοσμο της ......χαρηκα που σε γνωρισα αλλα ψαξε για αλλους...........................

Πληροφορίες

Ημερομηνία
October 02, 2014
Πόλη
αθηνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
100
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Οχι
Πλαστικές επεμβάσεις
Στα χείλη
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Καλύτερη από τις φωτογραφίες
Συμπεριφορά του γραφείου
Καλή
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 October, 2014
Doc καλά έκανες κι έβαλες τα πράγματα στη θέση τους. Εγώ έχω να πω το εξής που το έμαθα πολύ μικρός... Don't believe the hype!!!
S
southy
13 October, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μαζι σου !!!!!!!!!!!!!!!!! απλα το γαμημενο το ¨γιατι¨ ????????? παμε southy ;-0
D
docrx8
15 October, 2014
Πες τα χαραλαμπε. Γιατι μαζευτηκαν πολλα λειγουρια και λενε οτι η πουτανιτσα ειναι καλη και φτηνη. Μαςε δουλευει ψιλο γαζι . Εγω την ειχα κλεισει στην αρχη για 1,5 ωρα με 130 Ευρω . Καπνισε εα πακετο τσιγαρα, ( ακομη βρωμαει ο πουτσος μου τσιγαριλα ), ηπιε ενα ουισκυ κοιταζοταν στο καθρεφτη λες κι ηταν η Μαιρυλιν Μονρο. Α που και που εστηνε τον κολο της για πηδημα στα τεσσερα.
O
orila
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Αποτελέσματα ανά σελίδα: