Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 14 10 0.5
Call Girls 01 December, 2020 1680
2 στα 3
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Να προσθέσω την κριτική μου για Valeria μιας και την έχω συναντήσει 3 φορές. Η κριτική θα είναι συγκεντρωτική και για τις τρεις συναντήσεις. Πρώτη το Σεπτέμβριο και τελευταία τέλος Νοεμβρίου.

Η βαρμολογία είναι μέσος όρος.

Από εμφάνιση όπως περίπου λένε και οι προηγούμενη αδύνατη με μεγάλα βυζιά (τα οποία σύντομα όμως βλέπω να υποκύπτουν στην βαρύτητα αν και για την ώρα είναι σχετικά στητά) και για εμένα ωραίο κωλαράκι (εκτός μενού).

Από πρόσωπο όντως δεν είναι όμορφη μεγάλη μύτη και είναι και λίγο αλλήθωρη αλλά όσο περίεργο και να ακούγεται εγώ την βρήκα γλυκιά, περί ορέξεως κολοκυθόπιτα , αλλά σίγουρο μοντέλο δεν την λες! Οπότε καταλαβαίνω γιατί σε κάποιους δεν θα αρέσει.

Στο ντύσιμο καλοντυμένη και γενικά πολύ καθαρή.

Στο service τώρα πίπα καλή με full service και στα @@ και κατάποση . Στο σεξ μια και είναι σχετικά μικροκαμωμένη και προσφέρεται για πολλά. Γενικά συμμετέχει, παίρνει πρωτοβουλίες και γέρνει προς το PSE παρά το GFE, και αντέχει για αρκετή ώρα σε έντονους ρυθμούς.

Αυτά όλα τις δύο πρώτες φορές, η τρίτη ήταν όχι και τόσο καλή και με μια διάθεση ξεπέτας. Καταλαβαίνω ότι όλοι έχουμε τις καλές και τις κακές μέρες μας αλλά εκείνη την ημέρα δεν μου προσπαθούσε ούτε για τα τυπικά, και όταν πληρώνω έχω και κάποιες ελάχιστε απαιτήσεις. Στο κάτω κάτω αν δεν είχε κέφι ας μην δούλευε εκείνη την ημέρα αν και εκεί μπορεί να έχει ευθύνη και το γραφείο. Αυτό είναι και λόγος που δεν ξαναπήρα μέχρι τώρα, όχι όμως ότι την έχω διαγράψει από την λίστα μου, θα ήθελα κάποτε να τις δώσω και άλλη μια ευκαιρία.
Τα συμπεράσματα δικά σας …

Πληροφορίες

Ημερομηνία
November 25, 2010
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
140
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Τα καταπίνει
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Ναι
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Καλύτερη από τις φωτογραφίες
Συμπεριφορά του γραφείου
Μέτρια
Συνεννόηση με το γραφείο
Εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού