Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 6 10 0.5
Call Girls 14 February, 2014 899
Ο προτάρης και Η πουτάνα
Γενική βαθμολογία
 
8.3


Μετά τη θριαμβευτική κριτική του ps78, και ειδικότερα το γεγονός πως έδινε και κουλούρι, δεν άργησα να κανονίσω ραντεβού με την Vanesa.

Το γραφείο ήταν πολύ καλό, και εξυπηρετικό, και άντεξε στην δικιά μου δυσκολία στην επικοινωνία…

Η Βανέσα τώρα….

Η Βανέσα είναι όντος ψηλή, αλλά όχι 1.80, 1.75… θα μου πεις στους 5 πόντους κόλας, εγώ όχι άλλοι που θα διαβάσουν ίσως…

Το σώμα της δεν είναι καλό, μου είπε πως ήταν αρκετά χοντρή, διότι εγώ το είμαι :), και ότι έχασε 25 κιλά με τρέξιμο. Στα 23 της λοιπόν, έχει ένα αδύνατο με σώμα, με ραγάδες από το πρώην πάχος δε. Για εμένα δεν ήταν deal breaker, απλά δεν είναι το 1.80 της Valentina, που είναι άγαλμα.

Το πρόσωπο της δεν είναι ωραίο, αλλά δεν είναι και άσχημο, αν και Ρουμάνα, το Ελληνικό στοιχείο, ειδικά στη μύτη το έχει. Τα μάτια της είναι μπλε το οποίο ίσως να βοηθάει την όλη κατάσταση.

Με το που μπήκε δεν χαιρέτησε, κάθισε στο κρεβάτι, και της συστήθηκα εγώ. Ήταν χαμογελαστή, και είχε ένα μάγκικο αέρα, όχι ενοχλητικό, περισσότερο του χαβάλέ. Αφού κάθομαι και εγώ με ρωτάει, που με βρήκες; Αφού δεν λέω ψέματα, της λέω.

“Είμαι μέλος ενός φόρουμ που ανταλλάσσουμε απόψεις, και ένα παλιό μέλος έγραψε μία πολύ καλή κριτική για εσένα.”

“Αυτός με το 8.4 ….” με ένα ύφος στεναχωρημένο.

“Αφού η κριτική ήταν πολύ καλή, τη αγχώνεσαι””

blah blah blah

Εν ολίγης, τα είχε πάρει με το 8.4 (σορρυ ps78) και μου φάνηκε να μαγκώθηκε αρκετά από εκείνη την στιγμή και μετά. Αφού της εξήγησα πως είναι καλή βαθμολογία και εμείς θα περάσουμε καλά, κτλ. Φάνηκε να ηρέμισε, και τουλάχιστον μου έδωσε να καταλάβω ότι μαζί θα περάσουμε καλά… ότι θέλει το 10αρι…. που να ξερα :).

Πάει μέσα για το μπανάκι της, βγαίνει έξω, και ξαπλώνουμε στο κρεβάτι. Εδώ να πω πως είχαν περάσει ήδη 15 λεπτά με τα σούξου μούξου.

Στο σεξ είναι όπως τα λέει ο ps78, ναι σε όλα, αρκετά καλό γλωσσόφυλο, καλή πίιπα, περιποίηση της γύρο περιοχής, δαχτυλάκι παντού σε αυτήν όλα οκ.

Αυτό έγινε κάνα 10 λεπτό. Σε μία φάση μου λέει, αν συνεχίσεις έτσι δεν θα μπορώ να κάνω πρωκτικό… (Τις άνοιγα σιγά σιγά την τρυπούλα) . Σταματάω λοιπόν, βάλε σκούφο και πάμε για κωλαράκι (μιας και από ότι λείε ο Πάρας, έτσι κάνουν οι έμπειροι).

Εδώ την πάτησα όμως, διότι για να ζεσταθεί μου ζήτησε να το κάνουμε λίγο κανονικά, και μετά να μπω. Δεν είμαι ο Superman, σε 5 λεπτά με είχε τελειώσει, ήταν πάρα πολύ καλή στην κίνηση της.

Εδώ έχουμε φτάσει στο 30λεπτο, δηλαδή 15 λεπτά μπλα μπλα + 15 λεπτά σεξάκι.

Πάω εγώ για μπανάκι, κάνει το τσιγαράκι της, και επιστρέφω, και εδώ τελειώνουν τα καλά και εξηγούμε.

Ίσως να είναι η πρώτη φορά που εκφράζομαι έτσι, αλλά έτσι το συνέλαβα. Η κοπέλα είναι επαγγελματίας πουτάνα με τα όλα της. Όχι πως οι άλλες δεν είναι, απλά ίσως να μην είναι τόσο πονηρές.

Να μην τα πολύλογο, επιδίωξε το πολύ μπλα-μπλα, εγώ επειδή δεν είμαι μάγος, πρέπει να υπάρξει μία προεργασία να μου σηκωθεί και την δεύτερη την οποία αυτή πάρα πολύ έξυπνα την απέφυγε… διότι αυτό που θα ακολουθούσε θα ήταν ξέσκισμα της τρυπούλας.

Στο 10λέπτο έχω αντιληφθεί τι κάνει και που το πάει και της το αναφέρω. Η δικαιολογία της ήταν, μα αφού εσύ με ρωτούσες συνέχεια. Άρα όσοι πάτε, στο δεύτερο γύρο να είστε μουγγοί να καταλάβει πως πρέπει να το βουλώσει και να τον πάρει στο στόμα :)

Εδώ την πάτησα σαν ερασιτέχνης η αλήθεια είναι!

Ξεκίνησε εκείνη την στιγμή μία προσπάθεια (μάταια) από την πλευρά της για 2-3 λεπτά όπου χτύπησε το κινητό της. Άρα έχουμε και λέμε 15 ( αρχή) + 15 (σεξάκι ) + 10 (μπλα μπλα) + 5 ( απολογισμός μπλα μπλα) + 5 ( χάδια και αρχή πίπας) = 50 λεπτά. Φάουλ εδώ στο γραφείο.

Μου λέει συγνώμη αλλά πρέπει να φύγω. Κάνει ένα φρέσκαρισμα ( +5) και φεύγει.

Συνοψίζοντας Εδώ εγώ την πάτησα, κάποιος άλλος όντος μπορεί να την έχει 1 ώρα και να σφυροκοπάει, θα το αντέξει, και δεν θα πει όχι σε τίποτα. Επόμενη δεν θα πάρω διότι δεν μου άρεσε και σαν γυναίκα, όταν υπάρχουν άλλες επιλογές.

Ελπίζω να σας φώτισα.








Πληροφορίες

Ημερομηνία
February 20, 2014
Πόλη
Αθήνα
Χώρα
Ελλάδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
120
Service Style
PSE
Φιλί
Με γλώσσα
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Οχι
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Καλή
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 7 0

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 February, 2014
Ρε συ Σταύρο σε έχασα εντελώς,
δεν σ άρεσε το κορμί της,δεν σ άρεσε το πρόσωπο της
και της βάζεις 8 και 7,5 ?
A
admin
21 February, 2014
9,1 είναι η βαθμολογία μου στην δεσποινίς,
Μάλλον μπερδεύτηκε αλλά τι σημασία έχει.
Δεν χρειάζεται πολύς χρόνος ειδικά όταν τα ραντεβού είναι μονόωρα με μπλα-μπλα και τσιγάρο γιατί φίλε μου το κωλαράκι το έχασες με τα νάζια της.
P
ps78
21 February, 2014
Ρε Mad,

Ίσως να μην πέρασα καλά το νόημα... Το σώμα της αδύνατο αλλά όχι Valentina άρα όχι 10 αλλά ενα 8 το παίρνει. Τώρα αν το 8 είναι too much θα το προσέχω. Η φάτσα της δεν είναι χάλια, εμένα δεν μου άρεσε και πιστεύω πως το 7.5 είναι δίκαιο


-Mad
Μπορεί να μην κατάλαβα εγώ το νόημα .



S
stavrosp
21 February, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

+1 ps78
S
stavrosp
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Αποτελέσματα ανά σελίδα: