Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.9 60 10 0.5
Call Girls 30 December, 2020 9718
High Speed Dirt............
(Updated: 19 March, 2012)
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Αυτο ήταν το τραγουδι που μου ηρθε στο μυαλο καθως καβαλαγα την busitsa μου για να γυρισω σπιτι μου.....
Το γιατι..... γιατι αμα ετρεχα και σκεφτομουνα το ποσο καλα περασα μιαμιση ωρα με την Βανεσσα ....σιγουρα θα γινομουν αυτοκολλητο σε κανα πουλμαν απο πισω....
Δεν θα μπω σε λεπτομεριες απλα να πω πως η κοπελα καλυψε της αναγκες μου και με το παραπανω και σιγουρα στο μελλον θα διασταυρωθουν τα μονοπατια μας...

επειτα απο παροτρυνση για λεπτομεριες.....

Η βανεσσα ειναι αρκετα ομορφη...
οι φωτογραφιες της ειναι ακριβεστατες...
Στηθος καλο (σιλικονη) σωμα χωρις κυταριτιδα μονο λιγη χαλαρωση που σου δειχνει πως δεν εχεις να κανεις με 20αρα....
Χωρις ομως να ειναι αντιαισθητικη....
Στα του αγωνα...
Καλα στησιματα, πιπα καλη τοσο ωστε να σε καβλωσει για να την ξεσκισεις...(εχει εμπειρια και μπορει να σε κρατησει στην πιπα ωστε να το ευχαριστηθεις και χωρις να τελειωσεις )
Τωρα για pse...το γουσταρει το σεξ και εχει την ορεξη για ξεσκισμα... αρκει να της το βγαλεις....
Ειναι εξυπνη και θα σε διαβασει το τι θελεις για να στο δωσει οσο καλυτερα μπορει μιας και ειδα οτι σεβεται τα λεφτα που δινεις....
Φιλαει πολυ καλα και γουσταρει την προσοχη στο νινακι της
Γενικα το ολο πακετο ειναι τουλαχιστον με την δικη μου εμπειρια πολυ καλο.... κατι που σιγουρα πρεπει να δοκιμασει κανεις...οσο ειναι καιρος :P
Ποιος ξερει..μπορει να ειχαμε χημεια και να ηταν καλο.... εξαρτατε και με το τι ψυχολογια πας να γαμησεις...αμα θες να βρεις ατελιες σιγουρα θα βρεις...

Πληροφορίες

Ημερομηνία
March 17, 2012
Πόλη
Αθηνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1½ ώρα
Κόστος €
150
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Ναι
Πλαστικές επεμβάσεις
Στο στήθος
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 2

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 March, 2012
Φίλε Grandmastergz μπορείς να μπεις λιγάκι σε λεπτομέρειες και για εμάς που δεν την έχουμε επισκεφτεί να δούμε αν αξίζει; Όσο περισσότερες γνώμες τόσο καλύτερα!!!
Η εμφάνιση της Βανέσσας πως είναι; Από υπηρεσίες τι λέει; Είναι GFE μόνο ή μπορεί να βγάλει και PSE καταστάσεις; Αντέχει στο σφυροκόπημα; Η πίπα της είναι υγρή και δυνατή ή αερόπιπα; Μπορείς να μας γράψεις λίγο παραπάνω πραγματάκια; Σε τέτοιους καιρούς που ζούμε πρέπει να υπάρχει ενημέρωση γιατί τα λεφτά καλό είναι να πηγαίνουν μόνο σε όσες κοπέλες τα αξίζουν!

Ευχαριστώ!
A
agapoulas
19 March, 2012
επειτα απο παροτρυνση για λεπτομεριες.....
Η βανεσσα ειναι αρκετα ομορφη...
οι φωτογραφιες της ειναι ακριβεστατες...
Στηθος καλο (σιλικονη) σωμα χωρις κυταριτιδα μονο λιγη χαλαρωση που σου δειχνει πως δεν εχεις να κανεις με 20αρα....
Χωρις ομως να ειναι αντιαισθητικη....
Στα του αγωνα...
Καλα στησιματα, πιπα καλη τοσο ωστε να σε καβλωσει για να την ξεσκισεις...(εχει εμπειρια και μπορει να σε κρατησει στην πιπα ωστε να το ευχαριστηθεις και χωρις να τελειωσεις )
Τωρα για pse...το γουσταρει το σεξ και εχει την ορεξη για ξεσκισμα... αρκει να της το βγαλεις....
Ειναι εξυπνη και θα σε διαβασει το τι θελεις για να στο δωσει οσο καλυτερα μπορει μιας και ειδα οτι σεβεται τα λεφτα που δινεις....
Φιλαει πολυ καλα και γουσταρει την προσοχη στο νινακι της
Γενικα το ολο πακετο ειναι τουλαχιστον με την δικη μου εμπειρια πολυ καλο.... κατι που σιγουρα πρεπει να δοκιμασει κανεις...οσο ειναι καιρος :P
Ποιος ξερει..μπορει να ειχαμε χημεια και να ηταν καλο.... εξαρτατε και με το τι ψυχολογια πας να γαμησεις...αμα θες να βρεις ατελιες σιγουρα θα βρεις...
G
grandmastergz
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Αποτελέσματα ανά σελίδα: