Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.9 60 10 0.5
Call Girls 30 December, 2020 9717
Neutral
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Επειδή πολλά έχουν γραφτεί για τη Βανέσσα το μόνο που έχω να πω πως η αλήθεια κρύβεται κάπου στη μέση. Σέβομαι και αυτούς που ενθουσιάστηκαν αλλά καταλαβαίνω απόλυτα και αυτούς που απογοητεύθηκαν. Άλλωστε ο καθένας μας έχει ξεχωριστά γούστα και εκτός αυτού παίζει σπουδαίο ρόλο και η στιγμή και η διάθεση.

Και εξηγούμαι.

Τα συν. Καταπληκτικός χαρακτήρας, πάρα πολύ καλό στήθος, μάτια και ματιά που μαγνητίζουν. Επαγγελματίας σε αυτό που κάνει, γλυκιά, πεντακάθαρη και άλλα πολλά που θα μπορούσα να αναφέρω... αλλά τα έχουν ήδη αναφέρει οι υπόλοιποι.

Τα πλην. Πρόσωπο κουρασμένο (εννοώ και ηλικιακά) και αδυνατισμένο. Κορμί επίσης αρκετά αδύνατο για τα γούστα μου (αλλά και αντικειμενικά μιλώντας), χωρίς σχεδόν καθόλου καμπύλες (εκτός του πραγματικά εξαιρετικού της στήθους το οποίο δεν φαίνεται καθόλου για στήθος με αισθητική επέμβαση).

Συμπέρασμα: Τα 2 αυτά χαρακτηριστικά ίσως ξενίσουν αρκετά σε κάποιους και πιστεύω περισσότερο σε νεαρούς (κάτω των 30) πελάτες. Ιδιαίτερα σε αυτούς που τους αρέσουν γυναίκες με πιασίματα, καμπύλες κλπ. Λάτρεις των οπισθίων επίσης μπορεί να απογοητευτούν.

Η δική μου "πλάστιγγα" έγειρε περισσότερο προς τα πλην και ο λόγος αφορά περισσότερο την εμφάνιση. Ίσως να φταίει και το dress code που δεν ζητήθηκε να είναι καθημερινό και απλό και να χαλάστηκα ακόμα και από το ντύσιμο σαν πρώτη εικόνα... ίσως το ότι γυμνάζεται και δεν έχει αυτή την γυναικεία γλυκάδα....ίσως οι υψηλές προσδοκίες... δεν ξέρω.

Πιστεύω ήμουνα όσο περισσότερο αντικειμενικός μπορούσα σεβόμενος και την κοπέλα αλλά και τους συμ-forum-ήτες.

Καλά να περνάτε...

Πληροφορίες

Ημερομηνία
February 07, 2013
Πόλη
ΑΘΗΝΑ
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
100
Service Style
GFE
Φιλί
Χώρις γλώσα
Πίπα
Τα καταπίνει
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Πλαστικές επεμβάσεις
Στο στήθος
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Ηλικία Πελάτη
30
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 5 2

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 February, 2013
αγαπητε νεαρε φιλε. Θα μου επιτρεψεις να πω οτι εισαι ο μονος απογοητευμενος απο την βανεσα. Θα πρεπει πρωτα να διαβαζεις κριτικες πριν κλεισιες ραντεβου. Η βανεσα δεν ειναι για σενα που θελεις πιπινια με καμπυλες αλλα για αλλη κατηγορια ανδρων. δεν ειναι αποκλειστικα για εκτονωσεις αλλα και για αλλα πραγματα. Κοιταξε να βρεις οτι ζητας σε γραφειο ρωσσικων προιοντων . Νασαι καλά.
O
omorfandras
12 February, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν είμαι κατ' ανάγκη απογοητευμένος φίλε μου (συνολικός βαθμός 8,1). Παρακάτω αν διαβάσεις μπορείς να βρεις σχόλια πραγματικά απογοητευμένων με άκομψα σχόλια. Απλά όπως λες και εσύ πιθανότατα να ζητούσα κάτι άλλο τη συγκεκριμένη χρονική στιγμή. Τις κριτικές άλλωστε τις έχω διαβάσει και μελετήσει όλες και στη λεπτομέρεια (ακόμα και στο forum). Και μπορώ να σου πω πως αυτές οι περιγραφές με οδήγησαν στην επιλογή της κοπέλας. Μάλιστα ζήτησα και την άποψη έμπειρων μελών του site.

Αυτό που ουσιαστικά είπα μέσω της κριτικής μου είναι αυτό που έγραψα και που λες και εσύ στο σχόλιό σου. Ότι νεαρούς σαν και εμένα ΙΣΩΣ και το τονίζω αυτό το ΙΣΩΣ, να τους ξενίσει.

Και να σου πως την αλήθεια το σκεφτόμουνα πολύ να γράψω κριτική γιατί δεν ήθελα να στεναχωρήσω κανένα. Όμως σκέφτηκα ότι η δύναμη αυτού του site είναι οι κριτικές που υπάρχουν και μπορούν να βοηθήσουν κάποιον που θα διαθέσει (αρκετά) χρήματα και ο οποίος πολλές φορές δεν μπορεί να δει καν την πλήρη εικόνα (πρόσωπο ή πρόσφατη φωτογραφία) των υπηρεσιών που "αγοράζει".
N
noah1
15 February, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε πάντα να γράφεις τη κριτική όπως τα είδες εσύ κι όχι για να μη στεναχωρηθούν κάποιοι. Αυτός είναι ο σκοπός του φόρουμ και ο καθένας διαβάζοντας βγάζει τα συμπεράσματά του.
L
lavios
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Αποτελέσματα ανά σελίδα: