Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.9 60 10 0.5
Call Girls 30 December, 2020 9654
Βανέσσα ΒΠ
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Για έναν από τους πρυτάνεις των cg η Βανέσσα είναι η RR. Αλλά και άλλοι έχουν αναφερει τα καλύτερα για τη Βανέσσα. Έτσι το αποφάσισα αν και είμαι λίγο στριμωγμένος για dolce vita και επειδή προβλέπεται να δυσκολευτώ ακόμη περισσότερο λέω κάντο τώρα το ραντεβού να γνωρίσεις τη Βανέσσα.

Η συνεννοηση εύκολη με κινητό αφού επικοινώνησα προηγουμένως με πμ. Συνάντηση στο Pines που συνηθίζει. Sms με το νο δωματίου και κατέφθασε. Μια χαρά ντυμένη. Ξανθά (με λίγο καστανά) ίσια μακριά μαλλιά, προσωπο καθημερινό, γαλανομάτα, ανοιχτόχρωμο δέρμα, λεπτή φιγούρα (εμένα μού αρέσουν οι πιο μπαμπατσικες, αλλά ΟΚ), καλό σώμα, γυμνασμένη, ~1.70μ, ηλικία=? (δεν τις πετυχαίνω ποτέ –όχι πιπίνι πάντως), στήθος ενισχυμένο, καλό μικρό κατω στόμα. Επικοινωνιακή, με ρεφλεξ, και με καλό social time όπως διεπίστωσα. Ελληνίδα κατά δήλωση αθηναία. Αρχικές κουβέντες. Γρήγορο ντουζ εκείνη και μετά εγώ. Ο ....αγώνας: χάδια, φιλιά, αγκαλιές. Είναι ζεστή, τρυφερή γυναίκα, χωρίς βιασύνες, με ήσυχο στυλ, γλυκιά ομιλία, καλή άρθρωση και εκφορά του λόγου. Μάλλον παρατεταμένο στοματικό και 69 και συνέχεια με ιεραποστολικό όπου τελείωσα. Κουβεντούλα, ντουζ, αμοιβαίο μασαζ, χαιδέματα και εναγκαλισμοί, βυζάγματα, ρουφήγματα, και στυλ gfe, και με υπομονή με ανέβασε ξανά. Ήμουν έτοιμος μεν αλλά δεν τελείωνα δε. Χύσαμε αρκετό ιδρώτα (και ίσως όχι μόνο ιδρώτα) και οι δύο μέχρι να τελειώσω για 2η φορά. Δοκιμάσαμε στοματικό διαρκείας, μετά εκείνη από πάνω, περιστροφή σε ιεραποστολικό, πλαγιοξαπλωτο, μετά παλι στοματικό, με το χέρι, ξανά ιεραποστολικό, κτλ... Με εξάντλησα ολίγον. Πιστώνεται στα θετικά της ότι δεν εγκατέλειψε την προσπάθεια με ανόρθωσε και με τελειωσε με επιτυχία. Ετοιμάστηκε και αποχαιρετηθήκαμε. Εγώ συνέχισα με ντουζ και μετά αναχώρησα.

Η Βανέσσα είναι καλή σε υπηρεσίες, κάνει καλό στοματικό με διάφορα κόλπα με το στόμα, τη γλώσσα, τα δόντια. Χαιδεύει ωραία. Δεκτική σε στάσεις, σε λογικές απαιτήσεις, χωρίς μα και μου. Και μού έδωσε καλή αίσθηση στις διεισδύσεις. Σωστές συνοδευτικές ηχητικές αντιδράσεις από μέρους της. Δεν έβγαλε το απόλυτο δυναμικό στυλ, αν και νομίζω ότι ίσως να μπορεί να συνδυάσει δύναμη και ταχύτητα καθότι γυμνασμένη. Όμως έδινε ρυθμό στις κινήσεις της, είχε εναλλαγές, που μού άρεσαν. Επίσης, ανταποκρινόταν ωραία σε στάσεις που εγώ είχα υποτίθεται την πρωτοβουλία και στις αλλαγές του ρυθμού που επέβαλα (ταχύτητα, βάθος, δύναμη κτλ.). Θεωρώ πετυχημένη την εμπειρία. Μού άρεσε και νομίζω τα αισθήματα είναι αμοιβαία (ανεξαρτητα από την οικονομική διάσταση). Ευχαριστώ Βανέσσα και νασαι πάντα καλά!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
March 10, 2013
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος €
100εω
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Deep Throat
  • Mouth Fucking
Extra ball
Ναι
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 3 0

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 March, 2013
Η τιμη που εχεις βαλει 2ωρο 100ε ισχυει?
O
odysseas77
11 March, 2013
Καλημερα μήπως στην τιμη έχεις κανει λάθος γιατι 100 δυο ώρες, οταν χρεωνει 150 την μιαμιση ώρα ?
P
paras
11 March, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η τιμή είναι 100 για μια ώρα και 150 για 2. Την συνάντησα κα εγω το Σάββατο. καταπληκτική γυναίκα
J
jonas1
11 March, 2013
Τιμή ΑΝΑ ΩΡΑ (=100εω)
I
iccaros
16 March, 2013
Μπορει καποιος να μου δωσει το τηλ για επικοινωνια?. Ευχαριστω !
A
andros
16 March, 2013
Υπαρχει κανενα τηλεφωνο? Ευχαριστω
A
andros
17 March, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τελικα ειναι 150 τις 2 ωρες ή 200 . Θα τρελλαθουμε
C
carolos
19 March, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

100 ευρω την ώρα
150 ευρώ τη μιάμιση
L
live
29 May, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

"Γράφουμε ελληνικά"
S
somel
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Αποτελέσματα ανά σελίδα: