Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 2 10 0.5
Vanessa Magic Girls
Call Girls 02 December, 2019 6060
Τσαχπίνικο Πυρκαβλάκι
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση πρόσωπο
 
7.5
Εμφάνιση σώμα
 
7.5
Συμμετοχή
 
8.0
Συμπεριφορά/Social time
 
8.5
Καθαριότητα κοπέλας
 
9.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
 
7.0
Η Κοπέλα είναι το κοντοπούτανο ξεκωλάκι της διπλανής πόρτας το οποίο πάντα ήθελες να το βάλεις κάτω και να του αλλάξεις τα πετρέλαια. Σωματάκι καλό με κώλο βραζιλιάνικου τύπου, νομίζω ότι η φώτο στην ντουζιέρα είναι η πιο ακριβής. Δεν έχει πια τις κοτσίδες και υπάρχει μια μικρή χαλάρωση κυρίως στην κωλάρα και στα μπουτάκια αλλά ακόμα τα πάντα είναι στην θέση τους λόγω ηλικίας και μάλλον είναι κάτω από 1.65 που γράφει στο site του γραφείου. Υπάρχουν και κάποια μικρά τατουάζ κατά μήκος της σπονδυλικής στήλης και έχει και ένα piercing στην γλώσσα. Το πρόσωπο της είναι πολύ χαριτωμένο με ωραία και σαρκώδη χείλη και το βλέμμα της βγάζει κάτι το αθώο αλλά και πρόστυχο ταυτόχρονα. Θα ήθελα να κάνω μια ιδιαίτερη αναφορά και στην πολύ γλυκιά και ναζιάρικη φωνούλα της.

Στα προκαταρκτικά γλωσοφίλια είχαμε αλλά με τσιγκουνιές , αν δεν έκανα εγώ κίνηση αυτή δεν... (γαμώ τον κορωνοϊό μου...) - δεν μου τα αρνήθηκε πάντως - αυτό ήταν και το μόνο ίσως αρνητικό της συνάντησης. Κατά τα άλλα σε γλύφει στο στήθος και στο λαιμό χρησιμοποιώντας το σκουλαρίκι που έχει στην γλώσσα και αρχίζει να κατεβαίνει σιγά σιγά προς το κάτω. Στοματικό πολύ καλό με DT και περιποίηση της γύρω περιοχής, μου είπε πως γουστάρει πολύ να κάνει πίπα και μάλλον λέει την αλήθεια. Όπως επίσης της αρέσει να την περιποιούνται και εκείνη και μάλιστα δίνει και οδηγίες προς ναυτιλομένους. Το να ακούς αυτήν την ναζιάρικη φωνούλα να σου λέει "εκειιιί" , "ναιιιί" , "έεεεετσι" είναι από μόνο του μια απόλαυση. Μου είπε ότι τελείωσε , δεν παίρνω και όρκο πάντως και μούσκεμα είχε γίνει και σπασμούς είχε και η κλειτορίδα της σε κάποια φάση κόντεψε να βγάλει ποδάρια και να αρχίσει να χοροπηδάει πάνω στο κρεβάτι.

Στο κυρίως πιάτο είναι συνέχεια υγρή και διάθεση και δυνάμεις να έχεις να κοπανιέσαι πάνω της. Είχαμε αρκετές εναλλαγές στάσεων και παίρνει και πρωτοβουλίες. Highlight της συνάντησης όταν κατά την διάρκεια του doggy άρχισε να κουνάει την κωλάρα πάνω κάτω, εκεί τα είδα όλα. Οι μορφασμοί και τα επιφωνήματα κατά την διάρκεια της πράξης ήταν το κάτι άλλο και μου έδωσε την εντύπωση ότι το ζει.

Στο social είναι αρκετά επικοινωνιακή και ανοίγετε εύκολα. Είναι ναζιάρα και πολύ τσαχπινογαργαλιάρα και ο χρόνος μαζί της κυλάει πολύ γρήγορα. Από ότι κατάλαβα παίρνει πολύ στα σοβαρά αυτό που επέλεξε να κάνει και θέλει πάση θυσία να σε ικανοποιήσει, καθαρός να είσαι και λίγο ευγενικός μαζί της και θα περάσεις πολύ καλά. Θα ήθελα να της βάλω παραπάνω στο VFM αλλά δυστυχώς τα 150 (χωρίς το cim στην τιμή) δεν μου το επιτρέπουν.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
March 09, 2020
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
150
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Deep Throat
  • Mouth Fucking
Extra ball
Ναι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με λίγο photoshop
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 March, 2020
Γεια σου ρε Πιπη με τις ωραιες και παντα πληρεις κριτικες σου.Μου ελειψαν.
D
dimitri7
13 March, 2020
Να είσαι καλά ρε Μήτσο, σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια
S
spipis71
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Αποτελέσματα ανά σελίδα: