Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 7 10 0.5
0K1A2680
Call Girls 08 April, 2017 2014
Καλή περίπτωση η Βασιλική
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Είπα να διαλέξω μια φορά και κάτι διαφορετικο από ότι συνήθως, καθώς εστιάζω κυρίως σε πιο ''μπαμπάτσικες'' κοπέλες με κάποιες εξαιρέσει πάντα.Vicky λοιπόν,μια αδύνατη κοπελίτσα γύρω στα 19-21, που δηλώνει Ισπανίδα(αυτό δεν ξέρω εάν όντως ισχύει και δεν ήταν δυνατόν να το καταλάβω καθώς ήξερε καλά ελληνικά) ευχάριστη και καλοσυνάτη στην συμπεριφορά της.Δυνατά της σημεία το γλυκό της πρόσωπο και ο καλοσχηματισμένος σχετικά κώλος της. Στη συμμετοχή ήταν πρόθυμη για χάδια φιλιά,χουφτώματα κτλ. σαν να ήταν ή να είναι κοπέλα μου ή έστω να ήμασταν friends with benefits'' που λένε και οι Αμερικανοί.Στον φραπέ ήταν καλούτσικη,με λεπτομερή περιποίηση,θα μπορούσε να ήταν και καλύτερη αλλά για την ηλικία της πιστεύω δεν τα πήγε κι άσχημα με κάποιες ''συμβουλές'' κι από εμένα βέβαια.Δεν άργησε η πρώτη κατάθεση στο πρόσωπο της καθώς δεν δέχεται στο στόμα πράγμα που δεν με πειράζει καθόλου.Στον αγώνα, ήταν ευδιάθετη,ξεκινήσαμε με ιεραποστολικό όπου σε κοιτάζει επίμονα στα μάτια, ακολούθησε πισωκολλητό που της πήγαινε ακόμα καλύτερα λόγω των ''πίσω προσόντων'' της όπως προανέφερα.Στη συνέχεια από πάνω μου και τέλος ''καρεκλάτο'' όπου έφερε και την δεύτερη και τελευταία εκτόνωση ξανά στο πρόσωπο της.
Γενικά ήταν μια ωραία και ευχάριστη εμπειρία σε αυτό κατά την γνώμη μου έπαιξε ρόλο και η διάθεση της καθώς ήταν χαμογελαστή και ορεξάτη πράγμα που προσωπικά μου ανεβάζει την ψυχολογία.Παρόλα αυτά, δεν ξέρω εάν θα την ξαναπροτιμήσω όχι γιατί δεν πέρασα καλά αλλά δεν είμαι και πολύ φαν τέτοιου σωματότυπου.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
June 06, 2018
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
130
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Ξεσκούφωτη
Extra ball
Ναι
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 June, 2018
οταν λες cif που ακριβως εννοεις???
γιατι εμενα μου ειπε για cif αυστηρα μονο στο μαγουλο......
ωραιο cif με στοχο..αχαχαχαχ
G
greta15
18 June, 2018
Ακριβώς στο μάγουλο κι εγώ, κοντά κοντά το εργαλείο στη περιοχή αυτή για μην πιτσιλίσει σε άλλο σημείο χαχαχαχα
K
kos2k
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Αποτελέσματα ανά σελίδα: