Λεπτομέρειες αξιολόγησης

Massage GIrls / Μασαζοκόριτσα A admin 10 April, 2017 6569
Πρώτη φορά μασάζ (αλλά όχι τλευταία)
(Updated: 16 June, 2017)
Γενική βαθμολογία 

8.1
Εμφάνιση πρόσωπο 

7.0
Εμφάνιση σώμα 

7.0
Συμπεριφορά/Social time 

9.0
Συμμετοχή 

9.0
Καθαριότητα κοπέλας  

8.5
Ποιότητα / Γνώσεις Μασάζ  

8.5
Σχέση απόδοσης/τιμής 

8.0
Για κάποιο περίεργο λόγο, παρότι ασχολούμαι αρκετά με αθλητισμό, μασάζ δεν είχα κάνει ποτέ. Μετά από τις πρόσφατες κριτικές συναγωνιστών λοιπόν και επειδή ήμουν αρκετά πιεσμένος από διάφορα, είπα να δοκιμάσω. Η συνάντηση κλείστηκε εύκολα και γρήγορα και μετά από τις οδηγίες της κοπέλας, έφτασα με μικρή καθυστέρηση, λόγω κίνησης και δουλειάς, στο χώρο. Να δώσω ένα συν στο κορίτσι που όταν την ειδοποίησα ότι θα αργήσω κανά 10λεπτο (τέταρτο + ήταν τελικά) με καθησύχασε και χωρίς να μου πει τίποτα έφτιαξε το πρόγραμμά της για να μην έχουμε θέμα. Ο χώρος είναι μικρός, φιλόξενος και καθαρός. Γενικά δεν είδα κάτι που να με χαλάσει. Κάνω ένα ντουζάκι και ξαπλώνω στο κρεβάτι. Το μασάζ δυνατό αρκετά, αλλά πολύ ευχάριστο σαν αίσθηση. Την επόμενη μέρα δεν πόναγα κάπου πάντως. Στην αρχή είχα στο νου να πάμε και σε παρασύνθημα, αλλά επειδή το μασάζ μου άρεσε πολύ, μείναμε μόνο σε happy ending που ήταν πολύ απολαυστικό. Για την εμφάνιση τα έχουν πει και οι προηγούμενοι, εγώ θα πω ότι είναι μια πολύ ευγενική και ευχάριστη κοπέλα, που κάνει ότι μπορεί για να μείνεις ικανοποιημένος. Έμεινα 1,5 ώρα που πέρασε σαν νερό και έφυγα πραγματικά ξαλαφρωμένος.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
June 09, 2017
Πόλη
Αθήνα
Διάρκεια Μασάζ
1,5 ώρα
Τιμή €
50
Χώρος
Incall / Στο χώρο της
Τεχνική στο μασάζ