Λεπτομέρειες αξιολόγησης

Massage GIrls / Μασαζοκόριτσα A admin 10 April, 2017 6569
Η συνέχεια της ευεξίας.
Γενική βαθμολογία 

9.4
Εμφάνιση πρόσωπο 

8.5
Εμφάνιση σώμα 

8.5
Συμπεριφορά/Social time 

10.0
Συμμετοχή 

10.0
Καθαριότητα κοπέλας  

10.0
Ποιότητα / Γνώσεις Μασάζ  

9.0
Σχέση απόδοσης/τιμής 

10.0
Την πρωτη φορά περίμενα υπομονετικά την μέρα που θα κατέβαινα Αθήνα για δουλείες για βρεθώ μαζί της. Αυτή την φορά ήρθα ειδικά για αυτήν. Με την υποδειγματική ευγένεια της κανόνισε να μου αφιερώσει άπλα χρόνου! Ενα λαμπερό χαμόγελο και ένας ζεστός espresso με συνοδεία μπισκότων με υποδέχτηκαν στον πάντα καθαρό,περιποιημένο χώρο της. Ντούς μαζί !!! καθαρη ευωδιαστή πετσέτα και ξάπλα στο μασαζοκρεβατο. Το μασάζ ακριβώς όπως το θυμόμουν και το λαχταρούσα, δυνατό, αλλά και συνάμα ερωτικό, που σε συνδιασμό με την αισθησιακή ατμόσφαιρα των κεριών και της προσεγμένης μουσικής απογείωσε όλες μου οι αισθήσεις και ως φυσική συνέχεια της ευεξίας αυτής ακολούθησε αυτό που ένοιωσα ως μια ζεστή επαφή, όπου είχα την αίσθηση ότι ζούσα ειδύλλιο με ερωμένη μου!!! Ξανά ντους μαζι, με μασάζ με scrub παρακαλώ, και έξοδος σε μια από τις ταβέρνες του Ψυχικού όπου, κατά την διάρκεια ενός νόστιμου γεύματος είχα την ευκαιρία να απολαύσω την ανθρώπινη παρέα της. Υστερα από μια βολτούλα με τα πόδια για να χωνέψουμε, όπως είχαμε συνεννοηθεί τηλεφωνικά, πριν κατέβω Αθήνα, γυρίσαμε πίσω στον χώρο της για δεύτερο γύρο μασάζ και ερωτισμού, ο οποίος ήταν καλύτερος του πρώτου!!! Είναι πραγματικά VFM!!! Την συνιστώ ανεπιφύλαχτα σε ολους τους λάτρες του καλού μασάζ!!!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
June 08, 2017
Πόλη
Αθηνα
Διάρκεια Μασάζ
3 ωρες
Τιμή €
80
Χώρος
Incall / Στο χώρο της
Τεχνική στο μασάζ
Πολυ καλη
Είδη massage
  • Foot massage
  • Nuru massage / Body Slide Massage
  • Prostate massage
  • swedish massage
  • Αισθησιακό / Ερωτικό μασάζ
Happy Ending ?
Ναι / Yes

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 June, 2017
Παιδια μια διευκρινηση... ηταν αλλα 40 ευρω εξτρα που ξεχασα να τα γραψω.. 120 ευρω ηταν η συναντηση μου με τν καταπληκτικη Στεφανια!!
G
giorgos-giannakas
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Αποτελέσματα ανά σελίδα:

Αφήστε μια απάντηση