Λεπτομέρειες αξιολόγησης

Massage GIrls / Μασαζοκόριτσα A admin 10 April, 2017 4340
Εκ τον υστέρων κάτι δεν πήγε καλά
Γενική βαθμολογία 

6.6
Εμφάνιση πρόσωπο 

6.0
Εμφάνιση σώμα 

7.0
Συμπεριφορά/Social time 

9.0
Συμμετοχή 

9.0
Καθαριότητα κοπέλας  

9.0
Ποιότητα / Γνώσεις Μασάζ  

3.0
Σχέση απόδοσης/τιμής 

5.0
Λοιπόν να πω ότι πέρασα παρά πολύ καλά με την τη Βίκυ-Στεφάνια κ το σκέφτηκα παρά πολύ πριν γράψω αυτήν την κριτική.
Αυτό κυρίως επειδή εκ του αποτέλεσματος κρίθηκε αποτυχημένο το ραντεβού.
Να πω ότι είναι μια πολύ γλυκιά και ευχάριστη κοπέλα με την οποία πέρασα ένα υπέροχο 2+ ωρο μασάζ συν το έξτρα που όπως μου είχε εξηγήσει από πριν δεν είναι κάτι στάνταρ και είναι ανάλογα πως θα της βγει. Τέλος πάντων μα βγήκε και περάσαμε καλά αλλά... Αλλά όπως μου είπε κ η ίδια το μασάζ είναι η πρωτεύουσα υπηρεσία της και βασικά και γω αυτό χρειαζόμουν μετά από μια κουραστική εβδομάδα εργασίας κ γιαυτο κ της ζήτησα να εστιάσει λίγο παραπάνω σε μέση κ πλάτη. Να πω ότι προφανώς όταν μιλάμε για 2+ ώρες προφανώς κ περιποιήθηκε όλα τα σημεία του σώματος και με μεγάλη διάρκεια απλά όντως έδωσε παραπάνω έμφαση στα σημεία που της ζήτησα. Φεύγοντας από το διαμέρισμα η Βίκυ-Στεφάνια αισθανόμουν υπέροχα κ σκεφτόμουν να κανονίσω αλλά ένα ραντεβού την επόμενη κιόλας. Το θέμα είναι ότι εν τελεί τις επομενες δυο μέρες είχα δυνατό πονο σε μέση κ πλάτη κ τις μέρες 3 κ 4 από το μασάζ απλές ενοχλήσεις σε μέση κ πλάτη πο την μέρα 5 όλα επανήλθαν σε φυσιολογικούς ρυθμούς. Όπως μου εξήγησε η κοπέλα έχει σπουδές κ εμπειρία αρκετή πάνω στο μασάζ αλλά σε μένα κάτι δεν δούλεψε καλά... δεν ξέρω αλλά ακόμα κ αν πέρασα καλά αυτό που με ενδιέφερε περισσότερο ήταν το μασάς κ εκ του αποτελεμσματος δεν πέτυχε... ελπίζω τουλάχιστον με αυτή την κριτική να δωθεί το έναυσμα να προσπαθήσει ακόμα περισσότερο στο αντικείμενο του μασάζ που μου είπε ότι είναι κ αυτό που την ενδιαφέρει.

Καλησπέρα σας κ καλή βραδιά

Πληροφορίες

Ημερομηνία
July 01, 2017
Πόλη
Αθήνα
Διάρκεια Μασάζ
3
Τιμή €
90
Εξτρά €
30
Χώρος
Outcall / Στο χώρο σου (hotel / home)
Τεχνική στο μασάζ
Φαινομενικά καλή
Είδη massage
  • Foot massage
  • Nuru massage / Body Slide Massage
  • Αισθησιακό / Ερωτικό μασάζ
Happy Ending ?
Ναι / Yes
JS

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 August, 2017
Σε 3 ωρες σιγουρα δεν ειχε μονο μασαζ....τα εξτρα τι αντιπροσωπευουν ,δεν γινεσαι πιο συγκεκριμενος?εχει και πληρη σωματικη επαφη... ειναι καλη??τα δινει ολα?? 120 ευρω ειναι αρκετα για μασαζ.....
A
alani8
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Αποτελέσματα ανά σελίδα:

Αφήστε μια απάντηση