Λεπτομέρειες αξιολόγησης

Massage GIrls / Μασαζοκόριτσα A admin 10 April, 2017 6569
Master-Steff
Γενική βαθμολογία 

7.9
Εμφάνιση πρόσωπο 

7.0
Εμφάνιση σώμα 

6.5
Συμπεριφορά/Social time 

8.5
Συμμετοχή 

8.5
Καθαριότητα κοπέλας  

9.0
Ποιότητα / Γνώσεις Μασάζ  

9.0
Σχέση απόδοσης/τιμής 

7.0
Ύστερα από 2 αποτυχημένες τηλεφωνικές απόπειρες, κλείστηκε το RDV, γι απογευματινό μασαζάκι μετά τη δουλειά. Ο χώρος μικρός αλλά ζεστός, η Στέφη (έτσι της είπα ότι θα τη φωνάζω), με υποδέχτηκε κομψή και μυρωδάτη μ' ένα μεγάλο χαμόγελο που κράτησε σ' όλη τη διάρκεια της συνάντησης. Για μένα ήταν η πρώτη φορά που μου έκανε μασαζ επαγγελματίας και έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος. Σίγουρες κινήσεις, αισθησιακές, περιποιήθηκε όλα τα πονεμένα σημεία του σώματός μου, χωρίς βιασύνη και λύνοντας με μαεστρία όλους τους κόμπους (ακόμα και των παπουτσιών που άφησα στη γωνία ΧΕΧΕΧΕ !!!).Αφού περιποιήθηκε την πλάτη-μέση-πόδια, μου είπε να περάσουμε στο στρογγυλό κρεβάτι, όπου και ακολούθησε αισθησιακότατο body to body, με άφθονα φιλιά-χάδια-τριψίματα και σαλιώματα, μέχρι το happy ending. Για κανα δύο λεπτά μετά το τέλος, "έφυγα" και για μένα τουλάστιχον ο σκοπός της συνάντησης επιτεύχθηκε. Σηκώθηκα ανάλαφρος και αναζωογονημένος.
Για την εμφάνιση της κοπέλας δεν έχω να προσθέσω κάτι διαφορετικό από τους προλαλήσαντες.

Υ.Γ. Παίζει μεγάλο ρόλο η χημεία που θα υπάρξει ή όχι μεταξύ σας. Είναι πολύ γλυκό κορίτσι και ξέρει τη δουλειά του (μασάζ).
Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάρα και θα τα ξαναπούμε σύντομα ελπίζω....

Αφήστε τα πουλιά σας να βοσκάνε ελεύθερα, το αλανιάρικο πουλί πετάει πιο ψηλά!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
August 24, 2017
Πόλη
ΑΘΗΝΑ
Διάρκεια Μασάζ
1:30
Τιμή €
80
Χώρος
Incall / Στο χώρο της
Τεχνική στο μασάζ