Λεπτομέρειες αξιολόγησης

Massage GIrls / Μασαζοκόριτσα A admin 10 April, 2017 4342
το κορίτσι της διπλανής πόρτας
Γενική βαθμολογία 

8.2
Εμφάνιση πρόσωπο 

8.0
Εμφάνιση σώμα 

6.0
Συμπεριφορά/Social time 

9.5
Συμμετοχή 

9.5
Καθαριότητα κοπέλας  

9.5
Ποιότητα / Γνώσεις Μασάζ  

8.5
Σχέση απόδοσης/τιμής 

7.0
την κοπέλα την συνάντησα λίγες μέρες μετα την επιστροφή μου απο τις διακοπές, είχα διαβάσει τις κριτικές και αποφάσια να την καλέσω
το ραντεβού το έκλεισα πολύ γρήγορα και η συνάντηση έγινε αμέσως μετα την δουλεία μου
η κοπέλα ειναι πολυ΄συμπαθητική και ευχάριστη, τα είπαμε λίγο και περάσαμε στο μασάζ
στο μασάζ της ειναι εξαιρετική και στο happy ending επίσης, κάτι παραπάνω δ εκάναμε καθώς κατα κάππιο τρόπο μπέρδεψα τα προγράμματ καθω΄ς μου τα εξηγούσε
η κοπέλα βάζει το κομάτι του σεξ , σε ένα επίπεδο του αν προκύψει όπως μου εξήγησε κάτι το όποιο δεν κατάλαβα ακριβώς πως και τι εκείνη την στιγμή που μου το εξηγούσε,
στην εμφάνιση δεν ειναι κακή, απλά σίγουρα δεν ειναι μοντέλο, θεωρω όμως οτι στα του σεξ θα ειναι αρκετά θερμή( δεν δοκίμασα όπως εξηγησα ) το κ΄σοτο ςόως ειναι θεωρώ οτι ειναι ακρετό καθως με 60 ευρω τα περισσότερα μασατζιδικα περιλαμβάνουν και το σεξ(π.χπατησιων 131), ενώ εδω πάμε μόνοσ οτ στοματικό στην ιδια τιμή
εν κατακλείδι θα την ξαναπροτιμήσω για να χω μια τελική εικόνα , απλα μου αφησε μια γλυκόπρικη γεύση

Πληροφορίες

Ημερομηνία
September 01, 2017
Πόλη
αθηνα
Διάρκεια Μασάζ
60
Τιμή €
50
Χώρος
Incall / Στο χώρο της
Τεχνική στο μασάζ