Λεπτομέρειες αξιολόγησης

Massage GIrls / Μασαζοκόριτσα A admin 10 April, 2017 7374
Μπερδεμενη κατασταση
Γενική βαθμολογία 

5.4
Εμφάνιση πρόσωπο 

4.0
Εμφάνιση σώμα 

4.0
Συμπεριφορά/Social time 

6.0
Συμμετοχή 

6.0
Καθαριότητα κοπέλας  

6.0
Ποιότητα / Γνώσεις Μασάζ  

6.0
Σχέση απόδοσης/τιμής 

6.0
Λοιπον ,επισκεφτηκα την εν λογω κοπελα στον χωρο της ,ενα υπογειο στα μεσα του Σεπτεμβρη.Χωρος πολυ μικρος ,η καθαριοτητα αμφιβολη , AC δεν υπηρχε ,οταν ρωτησα κατιγια την πετσετα και για το καλυμμα στο μασσαζοκρεβατο μου ειπε διαφορα.Καλη συμπεριφορα .Εμφανισιακα ειναι μια γεματη κοπελα ,αυτη ειναι η αληθεια,δεν την λες χοντρη ,αλλα ειναι πολυ γεματη για την ηλικια της,μπουταρες ,κοιλια ,στηθος κρεμασμενο ,που ειναι τελειως νερουλο προσωπο συνηθισμενο τελειως ,δε καμμια περιπτωση δεν την λες ομορφη!!!Παμε τωρα στο μασσαζ.Τριψιμο σ ολο το σωμα,με προσοχη στα επιμαχα σημεια μου.,οπου εγινα τουρμπο,τα φιλια εδιναν και επαιρναν απ τις δυο πλευρες ,τριψιμο Body to Body ,και ζητησα τοτε πληρη επαφη....Εκει αρχισε δεν μπορω...καποια αλλη φορα...Δεν εδωσα εκταση ,αλλα εχω να πω..μου τον πιανεις τον....μου τον παιζεις...τον παιρνεις στο στομα σου,μου κανεις πιπα... τριβομαστε και μετα μου λες διαφορα???Κανεις μια δουλεια που κανουν ολα τα μασσατζιδικα που ειναι στην κυριολεξια υπηρεσιες studio αυτη ειναι η αληθεια...και μου λες δεν θελω???Αφου κανεις αυτη την δουλεια.....τελειωσε... τι θα πει το δινω οπου θελω.....και εφοσον το δινεις επι χρημασι σε καποιους αρα κανεις ....οτι κανει και η κοπελα στο Studio.....Τελος παντων....πηγα...λογω του οτι ακουσα πολλα...Οσο για τα διπλωματα και τις περγαμηνες της κοπελας...κρατω μικρο καλαθι...Πανεπιστημιο ,κατι για ψυχολογια και να αποφασισεις να κανεις τετοια δουλεια ,καπως δεν ακουγεται καλαΣιγουρα χρειαζεται η ιδια ψυχολογικη βοηθεια αν ειναι ετσι .Παντως η εν λογω συμπεριφορα ειναι καλη...αλλα το δινω οπου θελω ,αλλα σου παιρνω πιπα,στον παιζω... μου χαιδευεις το νινι μου....ολα μου.....και εγω δεν.........Μπερδευτηκα....Εφυγα αρκετα ανικανοποιητος.....ηθελα και αλλα οταν η κοπελα προχωραει τοσο πολυ στο ερωτικο κομματι..Σιγουρα στο μελλον θα τα κανει ολα......διοτι μπηκε δυνατα στον χωρο και απο το τι βλεπω η πελατεια ειναι αρκετη....η καθαριοτητα ????οταν ο ενας ερχεται μετα τον αλλο...Εγω Παντως για αλλη φορα θα το σκεφτω παρα πολυ..και ας ειχα και ενα Happy edding!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
September 10, 2017
Πόλη
Αθηνα
Διάρκεια Μασάζ
1,5
Τιμή €
80
Χώρος
Incall / Στο χώρο της
Τεχνική στο μασάζ