Λεπτομέρειες αξιολόγησης

Massage GIrls / Μασαζοκόριτσα A admin 10 April, 2017 6569
Δεν το γυρίζουμε στο τένις ;
Γενική βαθμολογία 

5.6
Εμφάνιση πρόσωπο 

3.0
Εμφάνιση σώμα 

3.0
Συμπεριφορά/Social time 

7.0
Συμμετοχή 

5.0
Καθαριότητα κοπέλας  

8.0
Ποιότητα / Γνώσεις Μασάζ  

8.0
Σχέση απόδοσης/τιμής 

5.0
Λέω να το πάρω αλλιώς, θα τα γράφω μια φορά εκεί που πρέπει και τελείωσε. Κι αυτή την φορά όντως η κριτική θα είναι «απαντητική».
Για χρόνια δεν έγραφα, ένας από τους λόγους ήταν ότι αν γράφω πρέπει να γράφω αλήθειες, τις δικές μου αλήθειες, κι αυτό δημιουργεί κόντρες. Άλλωστε ήμουν από τους πρώτους που έφυγαν από δίπλα, και είμαι εδώ 10 χρόνια. Οπότε έλεγα γιατί να χαλώ την ζαχαρένια μου, έτσι κι αλλιώς δεν αλλάζει κάτι. Άλλοι εξυπηρετούν συμφέροντα, άλλοι πιστεύουν ότι αν δώσουν bonus στα κορίτσια θα τύχουν καλύτερης εξυπηρέτησης την επόμενη φορά, άλλοι κάνουν δημόσιες σχέσεις …. και είναι ορατό διά γυμνού οφθαλμού, αλλά υπάρχουν και όρια…
Η viky-stefania έχει ένα αξιόλογο χώρο, είναι αυτό που λέμε πολύ καλό κορίτσι, ευγενική κοπέλα, χαμογελαστή, σωστή επαγγελματίας, είναι σεμνή … δεν έχουν πάρει τα μυαλά της αέρα, θέλει να ευχαριστήσει τον πελάτη και κάνει καλό μασάζ. Το τελευταίο σίγουρα σηκώνει βελτίωση σε μερικά σημεία αν το συγκρίνεις με επαγγελματικό μασάζ που κάνουν σε spa.
Όλα αυτά πάντως, είναι αρκετά για κάποιον που θέλει να επιλέξει μια κοπέλα για μασάζ και να έχει και happy ending… κι ότι ήθελε προκύψει… καθώς υπάρχουν πολλές επιλογές και μπορείς να κανονίσεις πιο είναι για σένα το ιδανικό vfm.
Όλα καλά λοιπόν αλλά την ώρα της κριτικής υπάρχει ένα πρόβλημα, Υπάρχουν 2 πεδία στα οποία πρέπει να βαθμολογήσεις την εμφάνιση. Αλλά εδώ υπάρχει ένα πρόβλημα.
Με κάνεις εμένα Πρωθυπουργό; έλεγε ο καφετζής, Νίκος Σταυρίδης στην παλιά ταινία «Ανθισμένη αμυγδαλιά».
Με κανείς λοιπόν εμένα admin;
Να βάλω σε ειδική κατηγορία την viky-stefania … και άλλες… που θα βαθμολογούνται με βάση τα 2 ταμπλό του τένις.
Το ταμπλό του τένις που μετρά τα σετ δεν παίρνει νούμερο πάνω από 7 κι αυτό μόνο στο tie-break. Ισοπαλία δεν έχουμε να οριστεί παράταση, οπότε 6 θα είναι το όριο για να "περάσει" η βαθμολογία στην εμφάνιση.
Το άλλο ταμπλό, το δεύτερο, που μετρά τους πόντους 15, 30, 40 θα ενεργοποιείται όταν κάποιος πάει να ακουμπήσει τα επόμενα αστεράκια μετά το 6.
Ακούμπησες το έβδομο αστεράκι; 15 καρπαζιές από τα υπόλοιπα μέλη.
Ακούμπησες το όγδοο και ένατο αστεράκι… 30 καρπαζιές…
Ακούμπησες το δέκατο αστεράκι… 40 καρπαζιές….

Λοιπόν αυτά, όποιος θέλει καλό μασάζ με happy ending πηγαίνει στην viky-stefania, όποιος θέλει να γαμήσει πάει άλλου λέω εγώ…

Υ.Γ. Ότι έγραψα ισχύει, εκτός από το: Με κανείς λοιπόν εμένα admin;
Ήταν χιουμοριστικό. Χωρίς παρεξήγηση ελπίζω.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
December 10, 2018
Πόλη
ΑΘΗΝΑ
Διάρκεια Μασάζ
1
Τιμή €
70
Χώρος
Incall / Στο χώρο της
Τεχνική στο μασάζ
Καλή
Είδη massage
Αισθησιακό / Ερωτικό μασάζ
Happy Ending ?
Ναι / Yes

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 February, 2019
ενδιαφέρον ότι μετά τα τριποντα που μιλάγαμε χρονια , τώρα το γυρίσαμε στα τεννιστικα
σε κάποια πράγματα που αναφέρεσαι στην κριτική σου θα με βρεις σύμφωνο , όχι για την κοπέλα αλλά στα της βαθμολογίες
χιλιοειπωμένα αλλα θα άξιζε να τα ξαναπούμε
D
demonasg
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Αποτελέσματα ανά σελίδα:

Αφήστε μια απάντηση