Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.2 1 10 0.5
Victoria Your Angels
Call Girls 27 March, 2022 2576
Victoria Χωρις Το Secet
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση πρόσωπο
 
7.0
Εμφάνιση σώμα
 
4.0
Συμμετοχή
 
4.0
Συμπεριφορά/Social time
 
4.0
Καθαριότητα κοπέλας
 
8.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
 
4.0
-- Μήνυμα στους αγγέλους για να ξανά μπω δυναμικά στο άθλημα λόγω απουσίας επαγγελματικών υποχρεώσεων, κλείνω Κριστίνα μου λένε έφυγε εκτάτος λέω μάλλον δεν πάνε και τόσο καλά τα πράγματα στην βομβαρδισμένη χώρα, στο καπάκι λέω Αντελινα κλεισμένη εδώ μάλλον η δουλείες πάνε γαμιόντας οπότε ο κλήρος έπεσε στην Βικτωρια αν και δεν με εντυπωσιαζανε οι φωτογραφίες αλλά λέω ποτέ δεν ξέρεις πολλές φορές εχω κλείσει τουρακια χωρίς να λένε οι φωτός και εχω μείνει με το στόμα ανοιχτό έτσι κλείστηκε το ραντεβουδάκι μας στο γνωστό πορνό λημέρι.
--Φτάνω παρφουμαρίζομαι και αρχιζω την προεργασία ξαπλωμένος και καυλωμένος μέχρι εκεί που δεν πάει, χτυπαει η πόρτα και τρέχω με την πετσέτα μισό τυλιγμένη γύρω μου να την ανοίξω σαν σίφουνας, εκεί μου κόπηκε η μαγκιά δεν έβγαινε φωνή με το που την είδα, μια μελαχρινή νταρντάνα γυναικά με σχετικά όμορφο πρόσωπο αλλά εγώ μπροστά της ήμουν οδοντογλυφίδα ντυμένη με ένα ανοιξιάτικο φόρεμα πάνω σε γόβες στιλέτο έτοιμες να σπάσουν από το βάρος. Λέω τώρα την γαμήσαμε και τον ήπιαμε στην κυριολεξία αλλά ας μην κρίνω πριν την δω κατευθείαν πήγε στο μπάνιο να φρεσκαριστεί με το που βγήκε φανερώθηκε με ένα δαντελωτό άσπρο δίχτυ λες και είχε πιαστεί στα δίχτυα αλλά το σωματότυπο δεν κρυβόταν γιατι ξεχείλιζε από τις τρύπες του διχτυού ειναι αυτό που λέμε Βικτώρια χωρίς το Secret σώμα βαρέων βαρών για νταλικέρηδες, βυζί ξεχείλιζε σαν το αμαζόνειο ένα απέραντο 4++++ τα υπόλοιπα αφήστε καλύτερα από κοντά για όποιον το τρώει η περιέργεια και ο κώλος του.
--Γύροι παίχτηκαν δυο γιατι ήμουν φουλ καυλωμένος να γαμήσω τουράκι αλλά τι τουράκι μετά από τόσο αποχή στο σπορ οπότε πήδαγα και ιπποπόταμο, τέλος πάντων το κάνω το ψυχικό τα γνωστά 69 με γλυφό μουνί και χαίτη μπροστά, ο μητσαρας δεν κρατιόταν οπότε τον έχασα μέσα στον αμαζόνειο εξαφανίστηκαν τα ίχνη του μάλλον θα χρειαστεί την Νικολούλη να τον ψάξει εγώ πάντως φως στο τούνελ δεν έβλεπα μόλις πάω να βάλω δαχτυλάκι μέσα με χτύπησε ρεύμα χαμηλής τάσης λέγοντας μα καλά μαλάκας είσαι δεν βλέπεις δεν περιλαμβάνεται αυτό στο πρόγραμμα πίσω δεν δοκίμασα σίγουρα θα πήγαινα για ηλεκτροπληξία υψηλής τάσης ρεύματος είχε και το σήμα χαχαχαχαχαχ οπότε δεν με έπαιρνε. Στήθηκε στα τέσσερα σαν αγελάδα και αρχιζω να σφυροκοπάω κάνοντας ροντέο εκεί μου ξέφυγε και ένα σκαμπίλι στο κυματιζόμενο κώλο ξαφνικά γυρνάει σαν αγριεμένος ταύρος οπότε λέω άστο δεν με παίρνει θα βρεθώ στο Κατ πολύ καταγματίας εκεί ήρθε και λήξη άρον άρον. Ντουζάκι την άφησα να μου κάνει μασάζ μπας και εκεί δούμε φως αλλά και εκεί αντί να με χαλαρώσει με τσίτωσε ακόμα περισσότερο λες και με έτριβε με πλάστη σαν ζυμάρι έτοιμη να ανοίξει φύλο πρώτη φορά μου συμβαίνει τέτοιο πράγμα όποτε γύρισα της τον έδωσα άλλη μια φορά στο μουνί της και άντε γεια βρυσούλες τις άφησα το αντίτιμο με πικρία και έφυγε από μόνη της άνοιξε την πόρτα είπε γεια και εξαφανίστηκε τώρα σε ποίον κακομοίρη θα πέσει ο κλήρος ο θεός και η ψυχή του.
--Λοιπόν μάγκες το τουράκι αυτό ειναι χωρίς το Secret κρίμα γιατι περίμενα κάτι καλύτερο και μου συνέβη αυτό που δεν ήθελα, από δω και πέρα θα βάλω περιορισμούς σε αυτά που αναγράφονται δεν συστήνεται σε μοντελάκηδες και πιπινολάτρεις αλλά σε μια ειδική κατηγορία αυτή των βαρέων βαρών και σε αυτούς που γουστάρουν ροντέο φάση μόνο προσοχή στο ταύρο χαχαχαχαχ. @ (Written at Adult Forum)

Πληροφορίες

Ημερομηνία
March 30, 2022
Πόλη
αθηνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
140
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Με σκούφο
  • Deep Throat
Extra ball
Ναι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Παλιές
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σε καμία περίπτωση!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 March, 2022
και έλεγα που εισαι χαμένος, γύρισες γεμάτος κακία αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
M
mad-or-bad
30 March, 2022
Ενώ αν έγραφα η τύπισσα ειναι Victoria Secret και φυσάει ξέρεις πόσες μούντζες και κατάρες θα έτρωγα χαχαχαχαχαχαχα
P
paparovicz
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Αποτελέσματα ανά σελίδα: