Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 1 10 0.5
Vika Yours Angels
Call Girls 07 March, 2022 1029
Η Μεγαλη των Φωτογραφων Σχολη
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση πρόσωπο
 
7.0
Εμφάνιση σώμα
 
7.0
Συμμετοχή
 
8.0
Συμπεριφορά/Social time
 
8.0
Καθαριότητα κοπέλας
 
8.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
 
8.0
Η Μεγάλη των Φωτογράφων Σχολή

Η μεγάλη των φωτογράφων σχολή με έβαλε σε περιέργεια να δοκιμάσω την Βίκα, έχοντας είδη μια πολύ θετική κριτική στο ενεργητικό της, έτσι και λοιπόν κλείστηκε το ραντεβουδάκι μου στο αγαπημένο μου ξενοδοχείο. Άρχισα να παρφουμαρίζομαι για να την υποδεχτώ με το που ανοίγω την πόρτα αντικρίζω ένα ωραίο λεπτό με μακρύ μαύρο μαλλάκι προ μίλφ κορίτσαρο ντυμένο με ένα ολόσωμο άσπρο σορτσάκι και σακάκι μαζί. Δεν προλαβαίνω να την καλωσορίσω με άρχισε σε κάτι παθιασμένα βαθιά φιλιά αρχίζοντας να την γδύνω παράλληλα για να δω τι κρύβεται από μέσα έτσι έχουμε ένα απλά ωραίο λεπτοκαμωμένο σώμα αγύμναστο με πολλές μαύρες βούλες παντού αλλά χωρίς ίχνος χαλάρωσης πουθενά, βυζί 2 φυσικό, άκρα περιποιούμενο κατευθείαν την άρχισα στο γλύψιμο με σειρά να παίρνει η αργή πίπα από την μεριά της δαχτυλάκια στις τρυπούλες δεν είπε καθόλου όχι αλλά φαινόταν να πονάει και έτσι το πήγαινα λάου λάου παίχτηκαν δυο γύροι με επιτυχία ήταν για G.f.E καταστάσεις έτσι φαινόταν και από μόνο του από την αρχή στάσεις κλασικές και απολαυστικές χωρίς P.S.E περιεχόμενο. Λοιπόν έχουμε και λέμε έχουμε ένα πλάσμα γύρω στα 30 με ένα κάλο σωματάκι χωρίς πολλά πολλά βεβαία μόνο ένα ξεθωριασμένο τατουάζ λόγω ηλικίας υπάρχει στην μέση της, δεν λέει όχι σε τίποτα ειναι πρόθυμη σε ότι και να της ζητήσεις σίγουρα από τις φώτο απέχει κατά πολύ άλλα δεν ειναι καθόλου άσχημο αυτό που αντικρίζεις ειναι μια πολύ τίμια συνεύρεση εγώ αλλιώς την είχα φανταστεί στο μυαλό μου με βάση τις φωτός άλλα και έτσι πέρασα καλά μαζί της σίγουρα όχι πετάμενα λεφτά όσοι ψάχνουν για κ αυλάκι με όλο το πακέτο ξεχάστε το ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας

Πληροφορίες

Ημερομηνία
March 12, 2022
Πόλη
αθηνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
140
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Ξεσκούφωτη
Extra ball
Ναι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με λίγο photoshop
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού