Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 15 10 0.5
Call Girls 06 January, 2021 2298
Διαολάκι και αγγελάκι μαζί...
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Με την Βίκυ είχα ξανασυναντηθεί σε ξενοδοχείο και ετσι ήξερα τι να περιμένω... εχτές λοιπόν την πήρα για ένα δύωρο στον χώρο μου (που να έβγαινα έξω με τέτοια βροχή!). Η Βίκυ έφτασε ακριβώς στην ώρα της ντυμένη απλά με ένα τζιν που αναδείκνυε τα πόδια της και ένα απλό μπλουζάκι, όσο διακριτική (αν μπορεί να περάσει απαρατήρητη) έπρεπε για να μην δίνουμε και δικαιώματα στην γειτονιά!

Στο social είναι πολύ ευχάριστη (καλό επίπεδο αγγλικών) και μετά από ένα ποτηράκι κρασί και ένα τσιγαράκι (στα συν ότι με ρώτησε αν μπορούσε να καπνίσει μιας και εγώ δεν καπνίζω) περάσαμε στην μάχη που ξεκίνησε με φιλιά με πάθος και κατέληξε σε ένα καταπληκτικό στοματικό (στον καναπέ) και η πρώτη κατάθεση στο στοματάκι της δεν άργησε να έρθει. Μετά από ένα μικρό διάλειμμα (μιας και τα υδραυλικά χρειάζονται χρόνο να αναπληρώσουν την χαμένη τους αίγλη) λίγη κουβεντούλα και δεν άργησε να έρθει και ο δεύτερος γύρος και μιας και ο καναπές πλέον δεν ήταν αρκετός περάσαμε στα ενδότερα όπου η περιποίηση από την Βίκυ συνεχίστηκε με βαθειά και υγρή πίπα και αλλαγή του ρυθμού της, δεκτική στα χάδια μου και με διάθεση να με ευχαριστήσει. Η μάχη συνεχίστηκε με την περιποίηση μου προς την Βίκυ και αφού απόλαυσα το κορμάκι/νινάκι της περάσαμε στο κυρίως πιάτο όπου η μάχη εξελίχθηκε εν μέσω αλλαγών στάσεων, ρυθμού και τούμπαλιν χωρίς κανένα σημάδι δυσανασχέτησης από την κοπέλα μέχρι το τέλος. (αντιθέτως η δικιά μου μέση μάλλον δεν άντεξε! χαχαχα).

Ανεπιφύλακτα θα την πρότεινα σε συναγωνιστές που τους αρέσουν τα πιπινάκια (μιας και αυτό είναι) και αν τα οικονομικά μας το επιτρέψουν θα την ξαναδώ σύντομα

(καλές γιορτές Βίκυ).



Πληροφορίες

Ημερομηνία
December 21, 2011
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος €
300
Εξτρά €
-
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Ναι
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Παλιές
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *